Találatok a Karlsruhe címkére

Találatok száma: 55

Német Kupa: Adeyemi-gól, sima dortmundi siker Münchenben

2022-07-29 22:40:17

Győztek az esélyesebb, magasabb osztályban jegyzett csapatok a labdarúgó Német Kupa első fordulójának pénteki játéknapján. A 32 közé jutásért négy mérkőzést rendeztek: a Dortmund 3–0-ra legyőzte Király Gábor korábbi klubját, az 1860 Münchent, a VfB Stuttgart csak 1–0-s győzelmet csikart ki a Dynamo Dresden vendégeként, a Karlsruhe ellenben nyolcat vágott ellenfelének, és nyert a Nürnberg is.

VfB Stuttgart Nürnberg Német Kupa Karlsruhe Karim Adeyemi Dynamo Dresden

Győztes főpróba a BL előtt, négyet lőtt a Ferencváros

2022-06-28 16:43:38

A Ferencváros labdarúgócsapata 4–1-re legyőzte a német másodosztályú Karlsruhét felkészülési mérkőzésen.

labdarúgó NB I felkészülési mérkőzés felkészülés NB I Karlsruhe Ferencváros

FTC: változás a programban, német csapattal játszanak

2022-06-27 15:09:13

A Ferencváros labdarúgócsapata kedden mégsem a bolgár CSZKA Szófiával, hanem a német másodosztályú Karlsruhéval vív felkészülési mérkőzést az ausztriai Kössenben – jelentette be a magyar klub a hivatalos honlapján.

felkészülési mérkőzés felkészülés Karlsruhe Hajnal Tamás Ferencváros FTC

Tenisz: Bondár után Udvardy is továbbjutott a karlsruhei tornán

2022-05-10 13:08:12

Bondár Anna után Udvardy Panna is továbbjutott az 1. fordulóból a Karlsruhéban zajló salakpályás női tenisztornán.

tenisz Udvardy Panna Karlsruhe Bondár Anna

Német Kupa: Sallai a 120. percben lőtte elődöntőbe a Freiburgot – videó

2022-03-02 18:05:02

A Freiburg hosszabbítás után, Sallai Roland győztes góljával 2–1-re felülmúlta a VfL Bochumot a Német Kupa negyeddöntőjében, így bejutott a legjobb négy közé.

Német Kupa Karlsruhe Hamburg Freiburg Bochum

Német Kupa: Gulácsiék, Sallai és Schäfer csapata is ellenfelet kapott

2022-01-30 20:45:38

Vasárnap este elkészítették a labdarúgó Német Kupa negyeddöntőjének sorsolását.

légiósok Willi Orbán Union Berlin Szoboszlai Dominik St. Pauli Schäfer András

Atlétika: Kozák Luca nem jutott döntőbe 60 méter gáton Karlsruhéban

2022-01-28 20:32:24

Kozák Luca nem jutott be a döntőbe 60 méter gáton pénteken a Karlsruhéban zajló fedett pályás atlétikai viadalon – írja az MTI.

gátfutás Kozák Luca Karlsruhe

Német Kupa: a Hamburg 11-esekkel búcsúztatta a Kölnt

2022-01-18 20:38:30

A másodosztályban ötödik helyen álló Hamburger SV tizenegyespárbajban legyőzte az élvonalbeli 1. FC Kölnt idegenben a Német Kupa nyolcaddöntőjében. A szintén második ligás Karlsruher SC a harmadosztályú 1860 München otthonában nyert.

Német Kupa Köln Karlsruhe Hamburg

Parkolóig kergetett bíró, az év szögletvariációja és Messi szerződésajánlata

2021-12-27 19:14:22

2021-ben is számos olyan történet volt a sportvilágban, amely megnevettette olvasóinkat. Az év utolsó napjain négyrészes sorozatunkban ezekből a sztorikból elevenítjük fel a legmulatságosabbakat. Az első részben láthatják az év szerződésajánlatát, amelyet Lionel Messi kapott, egy szürreális szögletvariációt is megmutatunk, valamint azt a játékvezetőt, akit Bulgáriában egészen a parkolóig kergettek a játékosok és a berohanó nézők. A kézilabda szerelmeseit pedig Henny Reistad győzelmi dalával örvendeztetjük meg. A norvég játékos a Bajnokok Ligája fináléjának díjátadóján vette kezébe a mikrofont.

Íbis Sport Club videó vicces videó női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda

Tenisz: Bondár és Gálfi is kikapott Karlsruhéban

2021-09-10 12:14:51

Bondár Anna három szettben kikapott Maryna Zanevskától a Karlsruhéban zajló salakpályás női tenisztorna negyeddöntőjében. Gálfi Dalma is vereséget szenvedett, ő két szettben kapott ki Martina Trevisantól.

tenisz Karlsruhe Gálfi Dalma Bondár Anna Babos Tímea

Videó: még a kommentátor is felnevetett, mutatjuk az év szögletvariációját!

2021-02-08 12:45:35

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 20. fordulójának vasárnapi összecsapásán a Karlsruhe minden idők egyik legérdekesebb szögletvariációját mutatta be a Jahn Regensburg ellen. Túlzás? Mutatjuk!

videó vicces videó német labdarúgás német foci labdarúgás Regensburg

Honvéd: a távozó Ben-Hatira a német másodosztályba igazolt

2020-01-31 18:44:46

Enisz Ben-Hatira a német másodosztályban szereplő Karlsruher SC labdarúgócsapatához igazolt.

Budapest Honvéd Enisz Ben-Hatira Honvéd Karlsruhe magyar átigazolás nemzetközi átigazolás

Németország: a másodosztály újonca szerződtetné a volt Fradi-csatárt

2019-06-13 11:38:44

Az idény végén a svájci élvonalból kiesett a Grasshoppers, ami a keret jelentős változásával jár majd együtt, s többen is távozni készülnek, többek között a korábban a Ferencvárosnál szerepelt kétszeres osztrák válogatott támadó, Marco Djuricin is, akit a hírek szerint a német másodosztály újonca, a Karlsruhe szerződtetne.

Marco Djuricin Karlsruhe Grasshoppers Ferencváros FTC nemzetközi átigazolás

Riválisok az újpesti „ülőkének”: pocsékul elsült címerváltások

2017-07-05 01:40:55

Kevés dologgal lehet jobban felbőszíteni egy szurkolót, mint a csapat címerének radikális megváltoztatásával. Az Újpest FC a héten címerváltozást jelentett be, s ezzel teljesen kiverte a biztosítékot szurkolótáboránál – a „modernizált” logót meglehetősen dehonesztáló jelzőkkel emlegették, a klub vezetői pedig kíméletlen össztüzet kaptak. No de nem a fővárosi lila-fehéreké az első klub, amely belefut egy rosszul sikerült módosításba...

Újpest FC Újpest klubcímerek címerek UTE Queens Park Rangers

Bundesliga 2.: Megyeri lett a hős, büntetőt védett a 90. percben!

2016-12-02 20:49:20

A Greuther Fürth labdarúgócsapata 2–1-es győzelmet aratott a Karlsruhe otthonában a német Bundesliga 2. 15. fordulójában. Megyeri Balázs, a Fürth kapusa a mérkőzés hősének bizonyult: a magyar válogatott kapuvédő a 90. percben kivédte Dimitrisz Diamantakosz büntetőjét, ezzel hozva a győzelmet csapatának. Diamantakosz a 80. percben már egyszer farkasszemet nézhetett Megyerivel, akkor értékesítette a tizenegyest, 0–2 után visszahozva a reményt a Karlsruhénak.

légiósok Stieber Zoltán Megyeri Balázs Karlsruhe Kaiserslautern Greuther Fürth

Kép: az utcán égették el az ellenfél kabaláját a derbi előtt

2016-10-31 12:40:23

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójában Karlsruhe–Stuttgart mérkőzést rendeztek. A Baden-Würetemberg-i derbit 28 ezer néző tekintette meg a stadionban, a hazai ultrák pedig még a stuttgarti kabalafigurát, egy krokodilt is elégettek az arénába menet.

VfB Stuttgart Karlsruhe Bundesliga 2.

Légiósok: Kalmárt viheti az edzője az új csapatához

2016-05-19 16:51:42

Helyi sajtóhírek szerint a német másodosztályban szereplő Karlsruhe érdeklődik Kalmár Zsolt iránt.

német foci Tomas Oral RB Leipzig Karlsruhe Kalmár Zsolt FSV Frankfurt

Bundesliga: félmilliót fizet, visszahozza védőjét a Leverkusen

2016-05-02 16:50:06

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Bayer Leverkusen hivatalosan bejelentette, él visszavásárlási opciójával, és visszahozza az FC Ingolstadttól a német utánpótlás-válogatott Danny da Costát.

német átigazolás Karlsruhe Ingolstadt Bayer Leverkusen

Bundesliga 2.: Stieber beállt, és először nem hozott szerencsét

2016-04-16 18:09:10

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 30. fordulójának szombati játéknapján Stieber Zoltán csapata, a Nürnberg hiába szerezte meg a vezetést a harmadik percben a Karlsruhe otthonában, 2–1-es vereséget szenvedett.

légiósok Stieber Zoltán Nürnberg Németország Karlsruhe Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: letaszították Gulácsiékat az első helyről

2016-03-21 22:28:07

A Freiburg 1–0-ra legyőzte a Karlsruhét a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) hétfői játéknapján, és jobb gólkülönbsége révén megelőzte az eddigi éllovas RB Leipziget.

RB Leipzig Nürnberg Karlsruhe Freiburg Bundesliga 2.