Találatok a Hongkong címkére

Találatok száma: 48

Tokió 2020: hongkongi siker férfi tőr egyéniben

2021-07-26 15:10:44

Meglepetésre a hongkongi Cseung Ka-long nyerte meg a férfi tőrözők hétfői egyéni olimpiai versenyét Tokióban.

superfeed olimpia 2020 Tokió 2020 Hongkong Csung Ka Long

Női kézi: csak három csapat vesz részt a montenegrói olimpiai selejtezőben

2021-03-01 22:24:55

A Nemzetközi Kézilabda-szövetség a hivatalos honlapján erősítette meg, hogy Kína helyett Kazahsztán szerepel majd Magyarország, Oroszország és Szerbia mellett a 2. számú olimpiai selejtezőcsoportban, amelyet Győrben rendeznek meg. Emellett arról is beszámoltak, hogy a montenegrói minitornán négy helyett csak három csapata vesz majd részt.

olimpia női kézilabda olimpiai selejtező női kézilabda Tokió 2020 Thaiföld Kína

Koronavírus: a bajnokság szünetel, a kupaelődöntőt lejátszották

2020-03-22 11:03:59

Hongkongban a labdarúgó-bajnokság (Premier League) szünetel, de zárt kapuk mögött megrendezték a helyi FA-kupa elődöntőjét, a kantoni R&F pedig tizenegyesekkel legyőzte a Tai Pót. A mérkőzés rendezésének körülményei nem mindennaposak, ugyanis 14 napos automatikus karantén van érvényben azokra, akik Kínából Hongkongba utaznak.

koronavírus Kvangdzsu Hongkong

Női foci: a magyar válogatott Hongkongot is legyőzte

2020-03-07 13:28:59

A magyar női labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 4–0-ra legyőzte Hongkongot.

női foci magyar válogatott magyar női labdarúgó-válogatott Magyarország Hongkong

NBA: LeBron James közellenséggé vált Hongkongban

2019-10-16 14:19:04

Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) legnevesebb sztárja, LeBron James is megszólalt a liga és Kína közötti feszültséggel kapcsolatban. A Los Angeles Lakers sztárja előbb nyilatkozat, majd Twitter-bejegyzés formájában foglalkozott az üggyel, ezért azonban rengeteg támadás érte, Hongkongban a nevével ellátott mezeket is égetni kezdték.

NBA Lebron James Hongkong

FIFA: pénzbírság a kínai himnuszt kifütyülő Hongkongnak

2019-10-09 15:04:19

A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) 15 ezer svájci frankos (4.6 millió forint) büntetést szabott ki hongkongi tagszervezetére, miután egy válogatott mérkőzésen a szurkolók kifütyülték a kínai himnuszt.

kínai foci Hongkong FIFA

NBA: a kínai televízió felfüggesztette a közvetítéseket

2019-10-08 13:46:58

A Houston Rockets igazgatójának Hongkongot támogató bejegyzése miatt a kínai állami televízió (CCTV) felfüggeszti az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) előszezonos mérkőzéseinek a közvetítését.

NBA Kína Houston Rockets Hongkong Daryl Morey Adam Silver

Tenisz: a tüntetések miatt elmarad a hongkongi női torna

2019-09-13 09:58:31

A hónapok óta tartó tüntetések miatt elmarad az októberre tervezett női kemény pályás tenisztorna Hongkongban.

tenisz WTA Hongkong Hongkong

Légiósok: Vadóczék zsinórban harmadszor FA-kupa-győztesek

2019-05-25 12:31:59

Egymást követő harmadik évben is Vadócz Krisztián csapata, a Kitchee SC nyerte meg a hongkongi FA-kupát, mivel a sorozat szombati döntőjében 2–0-ra legyőzte a Southern District együttesét. A magyar középpályás kezdőként lépett pályára a mérkőzésen.

légiósok Vadócz Krisztián Kitchee SC Hongkong

Légiósok: Vadóczék lemaradtak a dobogóról a bajnokságban

2019-05-19 12:14:17

Még a dobogóról is lemaradt a hongkongi bajnokság 2018–2019-es idényében Vadócz Krisztián csapata, az előző öt kiírásból négyet megnyerő Kitchee SC, amely vasárnap 2–0-s vereséget szenvedett az Eastern Sports Club vendégeként a bajnokság utolsó fordulójában, és csak a negyedik a helyen végzett a tabellán.

Légiósok: Vadóczék bejutottak az FA-kupa döntőjébe

2019-05-10 17:57:25

Sorozatban a harmadik évben jutott be a hongkongi FA-kupa döntőjébe Vadócz Krisztián csapata, a Kitchee SC, amely a magyar légióssal felállva 2–1-re legyőzte a Dreams gárdáját a pénteki elődöntőben.

Videó: Guardiola káromkodott, amikor megtudta, hol a játékosa

2019-02-09 12:03:56

Élő tv-adásban káromkodta el magát a Manchester City menedzsere, Pep Guardiola. No nem teljesen önszántából csúszott ki a száján az f betűvel kezdődő angol szó, hanem a meglepettség mondatta ezt vele…

videó angol labdarúgás Premier League Pep Guardiola Manchester City Hongkong

Légiósok: a magyar középpályás először talált be klubváltása óta

2018-11-30 15:29:07

Megszerezte első gólját régi-új csapatában, a Kitchee SC-ben Vadócz Krisztián, aki először volt eredményes a hongkongi bajnokságban azóta, hogy az ősszel visszatért az ázsiai országba.

légiósok Vadócz Krisztián Koman Vladimir Kitchee SC Hongkong

Légiósok: Vadócz Krisztián visszatért korábbi csapatához

2018-10-17 17:00:29

Vadócz Krisztián visszatért korábbi csapatához, a hongkongi élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban címvédő Kitchee SC-hez – jelentette be a klub a hivatalos honlapján.

Tenisz: Novak Djokovics az első döntős Sanghajban

2018-10-13 12:12:00

Elsőként Novak Djokovics jutott be a döntőbe a sanghaji kemény pályás férfi tenisztornán.

Novak Djokovics Jelina Szvitolina Hongkong Sanghaj tenisz

Légiósok: Vadóczék kupát nyertek, meglehet a triplázás

2018-05-19 11:24:29

A bajnokság után a Sapling-kupa is a Kitchee SC sikerével zárult: a Vadócz Krisztiánnal felálló együttes a fináléban 2–1-re legyőzte a Wofoo Tai Pót.

Légiósok: Vadóczot választották meg az év játékosának Hongkongban

2018-05-17 15:10:46

Vadócz Krisztián 18 bajnokin nyolc gólt szerzett, csapata a hongkongi Kitchee megnyerte a helyi labdarúgó-bajnokságot – ez elég volt ahhoz, hogy a 40-szeres magyar válogatott középpályást válasszák meg az év játékosának.

Légiósok: Vadóczék a végén hengereltek, kupadöntőbe jutottak

2018-05-06 13:57:08

Vadócz Krisztián csapata, a hongkongi labdarúgó-bajnokságot már megnyerő Kitchee bejutott a kupadöntőbe, mivel az elődöntőben 4–1-re legyőzte az élvonal második helyén álló Pegasust.

Légiósok: Nem kellene figyelni rám? – Vadócz a válogatottságról

2018-05-05 09:10:39

Megvitatjuk, mi történt az európai BL-sorozatban, érintjük a válogatott fellépéseit, emlegetjük a régi csapattársakat – mindez 8500 kilométerre Budapesttől egészen más értelmet nyer. Vadócz Krisztián 33 éves, 40-szeres válogatott, 13 éve járja a világot, mondhatni a magyar labdarúgás utazó – inkább rendszeresen átigazoló – nagykövete, három kontinens kilenc klubjának ismerője, akivel Hongkongban beszélgettünk azután, hogy csapatával, az FC Kitchee-vel biztossá tette újabb, ottléte óta második bajnoki címét.

Hoki-vb: Grúzia nyerte a divízió 3-at, Hongkong kiesett

2018-04-23 08:30:56

Dél-Afrikában véget ért a divízió 3-as világbajnokság, amelyet Grúzia nyert meg, és fennállása során először szerepelhet jövőre a Divízió 2/B világbajnokságon. A tornán Hongkong válogatottja zárt az utolsó helyen, így az ázsiai városállam csapata jövőre selejtezőtornán köteles szerepelni, hogy kiharcolhassa a visszajutást. A győztes grúzok az utolsó fordulóban álltak az élre, miután 11–2-re megverték Tajvant, míg a legnagyobb rivális Bulgária csak hosszabbításban gyűrte le Törökországot.