Kicsikarta a győzelmet a Bayern a Freiburg ellen

A német Bundesliga 16. fordulójában Sallai Roland csapata, a jó formában lévő Freiburg 2–1-re kikapott a címvédő és éllovas Bayern Münchentől.

online közvetítés Thomas Müller Salai Roland Robert Lewandowski Freiburg

Légiósok: Rossi szavai nagy hatással voltak Sallai Rolandra

2021-01-13 00:11:24

Hatottak Marco Rossi szövetségi kapitány szavai Sallai Rolandra, a Freiburg és a magyar válogatott támadójára, aki a Bayern München ellen is bízik a pontszerzésben.

magyar válogatott légiósok Sallai Roland Marco Rossi Freiburg Bundesliga

Bundesliga: csoda, 30 bajnoki és 358 nap után győzött a Schalke!

2021-01-09 16:58:39

Egyetlen meccsre járt a Schalke attól, hogy a Bundesliga történetében újabb – vélhetően hosszú ideig fennmaradó – rekordot kössenek a nevéhez. Ám a rekordbeállítás elmaradt. Ezt pedig a legkevésbé sem bánják a Ruhr-vidékiek. A gelsenkircheni együttes 4–0-ra legyőzte a Hoffenheimet a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában. A Freiburg 5–0-ra megverte a Kölnt, Sallai Roland 66 percet kapott a mérkőzésen, és egy találatig jutott. A Mainz 2–0-ra kikapott a Frankfurttól, Szalai Ádám a 85. percben kapott lehetőséget a tabella utolsó helyére visszacsúszó házigazdánál.

német labdarúgás légiósok Tasmania 1900 Berlin Schalke Sallai Roland Freiburg

Videó: ott a negyedik! Sallai megint betalált a Freiburgban

2021-01-09 16:59:35

Nem kellett sokat várni 2021-ben, hogy megszülessen az első Sallai Roland-gól a Freiburgban! A magyar légiós az 1. FC Köln elleni bajnokin talált be az 59. percben, 3–0-ra módosítva az állást. Az idényben ez már a negyedik gólja volt Sallainak.

videó német foci német bajnokság Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: a Frankfurt legyőzte a Leverkusent, Sallaiék simán nyertek

2021-01-02 16:59:36

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 14. fordulójának szombati játéknapján a Mönchengladbach 1–0-s idegenbeli győzelmet aratott a Bielefeld felett, a Freiburg szintén vendégként nyert 3–1-re a Hoffenheim ellen, míg a Frankfurt 2–1-re felülmúlta otthon a Leverkusent.

Union Berlin Hoffenheim Freiburg Bundesliga Borussia Mönchengladbach Bayer Leverkusen

A Freiburg egy félidő alatt lerendezte a Hoffenheimet

2021-01-02 13:33:02

A Freiburg idegenben 3–1-re legyőzte a Hoffenheimet a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 14. fordulójában. Sallai Roland a 81. percben állt be a vendégcsapatba, a végeredmény ekkorra már kialakult.

német labdarúgás légiósok Sallai Roland Hoffenheim Freiburg Bundesliga

Sallai nem játszott, a Freiburg Stuttgartban búcsúzott a kupától

2020-12-23 20:31:53

A labdarúgó Német Kupa 2. fordulójában a VfB Stuttgart hazai pályán 1–0-ra győzött a Freiburg ellen, ezzel továbbjutott – a vendégek keretében ezúttal nem szerepelt Sallai Roland. A negyedik ligás Rot-Weiss Essen újabb bravúrt hajtott végre a Düsseldorf kiejtésével, ezzel a legalacsonyabb osztályú, még talpon levő csapatként várhatja a nyolcaddöntő sorsolását.

VfB Stuttgart Sallai Roland Német Kupa Freiburg

Bundesliga: biztos Freiburg-győzelem a Hertha ellen

2020-12-20 17:31:51

Hiába játszott óriási fölényben a Freiburg a Hertha ellen az első félidőben a német Bundesliga 13. fordulójában, a második félidő elején feljött a Hertha, és sikerült kiegyenlítenie. Már-már a levegőben lógott az újabb berlini gól, amikor megrázta magát a hazai csapat, és három góllal győzött (4–1). Sallai Roland 60 perc játéklehetőséget kapott kezdőként.

Hertha Freiburg Bundesliga

A Freiburg háromgólos vereséggel küldte haza a Herthát

2020-12-20 15:06:20

közvetítés Sallai Roland Hertha Freiburg Bundesliga

Bundesliga: Nem volt annyira sima, mint amit a végeredmény mutat – Sallai

2020-12-17 22:33:44

Egy gyönyörű fejes és egy finom emelés. Remek estét zárt szerdán Gelsenkirchenben Sallai Roland, aki a második félidei duplájával eldöntötte a Schalke–Freiburg (0–2) bajnokit. A magyar válogatott támadója élete első Bundesliga-dupláját követően nyilatkozott lapunknak.

Schalke Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: Sallai duplájával nyert a Freiburg a Schalke otthonában

2020-12-16 20:28:34

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 12. fordulójában a Freiburg Sallai Roland duplájával legyőzte a Schalkét.

német bajnokság légiósok Schalke Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: Sallai előbb fejelt, majd zseniálisan emelt a Schalke kapujába – videó

2020-12-16 19:56:21

A Freiburg Sallai Roland nagyszerű góljaival vezet a Schalke 04 ellen a Bundesliga 12. fordulójában – a magyar válogatott támadó előbb remekül csúsztatott a hosszú alsóba, majd higgadtan emelt Fährmann kapujába.

videó Schalke Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: elkalapálták a BVB-t; lipcsei siker; Sallai büntetőt harcolt ki

2020-12-12 15:01:14

Ideiglenesen élre állt az RB Leipzig a német labdarúgó Bundesligában, mivel simán, 2–0-ra legyőzte hazai pályán a Werder Brement. Gulácsi Péter és Willi Orbán végigjátszotta a mérkőzést a lipcsei csapatban. A Borussia Dortmund óriási meglepetésre kiütéses, 5–1-es vereséget szenvedett otthon a VfB Stuttgarttól, a Mönchengladbach ikszelt a Herthával. A Sallai Rolandot csereként bevető Freiburg fontos győzelmet aratott a Bielefeld ellen – a magyar támadó harcolta ki az első gól előtti tizenegyest –, a Köln idegenben győzte le a Mainzot (Szalai Ádám sérült).

német foci Werder Bremen Stuttgart RB Leipzig Mainz Hertha

Élre ugrott a Leipzig, kiütéses vereséget szenvedett a Dortmund

2020-12-12 15:04:45

Willi Orbán Werder Bremen Stuttgart Sallai Roland RB Leipzig Mainz

Bundesliga: Haaland nélkül megint nem nyert a Dortmund

2020-12-05 17:31:16

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában 1–1-es döntetlent játszott Frankfurtban a norvég Erling Haalandot nélkülöző Dortmund. Az első négy szombati meccsből három is döntetlennel zárult.

Sallai Roland Freiburg Erling Haaland Bundesliga Borussia Dortmund

Bundesliga: kisebb sérülése után újra játszhat Sallai Roland

2020-12-03 15:46:55

Kisebb sérülése után újra játékra alkalmas állapotban van Sallai Roland, a német labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Freiburg magyar válogatott szélsője.

légiósok Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Bundesliga: ráijesztett a Stuttgart a Bayernre, Dortmundban nyert a Köln

2020-11-28 16:14:58

A német labdarúgó Bundesliga 9. fordulójában a Bayern München a VfB Stuttgart, az 1. FC Köln a Borussia Dortmund otthonában nyert. Az Augsburg a Freiburg ellen játszott hazai pályán 1–1-et, míg az Eintracht Frankfurt az Union Berlin vendégeként 3–3-at.

VfB Stuttgart Union Berlin Freiburg Eintracht Frankfurt Bundesliga Borussia Dortmund

Bundesliga: megszerezte első győzelmét a Mainz

2020-11-22 17:29:04

Az eddig utolsó helyen szerénykedő Mainz váratlanul biztos győzelmet aratott a Freiburg felett a Bundesliga 8. fordulójában. A vendégek Mateta révén már az első félidőben háromgólos előnyt szereztek, amelyet a Sallai Rolanddal felálló hazaiak csak kozmetikázni tudtak.

közvetítés Sallai Roland Mainz Freiburg

Mateta mesterhármassal mattolta a Freiburgot

2020-11-22 14:57:53

Válogatott: Bízom benne, hogy ez csak a kezdet – Sallai Roland

2020-11-16 21:37:12

A nemzeti csapatban talán a görcsösség miatt várat magára az áttörés, ám a gyerekkori álmát beteljesítő Sallai Roland mindent megtesz, hogy címeres mezben se maradjon adós a gólokkal.