Találatok a Falco KC Szombathely címkére

Találatok száma: 93

Kosárlabda: Magyarországon folytatja Golomán György – hivatalos

2021-07-30 16:12:12

Golomán György tavaly novemberben mutatkozott be a belga élvonalbeli Charleroi-ban, ahová a Japánban eltöltött év után szerződött. Márciusig, amikortól már a sérülése miatt nem játszhatott, 11 bajnokin átlagban 21 percet volt a pályán, ezalatt 10.2 pontot és 4.8 lepattanót átlagolt. A következő idénytől már Magyarországon játszik, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathelynél – adta hírül a klub hivatalos oldala.

férfi kosár Golomán György Falco KC Szombathely

Férfi kosár: új vezetőedzőt nevezett ki a Falco

2021-06-18 10:11:34

Családi okok miatt távozik a férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Falco vezetőedzője, Gasper Okorn. A helyét az eddigi másodedző, Milos Konakov veszi át – írja a szombathelyi klub honlapja.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I Milos Konakov Gasper Okorn Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár: Kicsit megőrültem, de megmagyarázom – Gasper Okorn

2021-05-28 07:41:24

A Falco-Vulcano Energia KC szlovén edzője elmondta, hogy hétfőn még mélyen volt csapata, amely történetének harmadik bajnoki címét szerezte meg a szolnoki győzelemmel.

férfi kosárlabda NB I Gasper Okorn Falco KC Szombathely Falco

Kosár NB I: visszajött mínusz tízről a Falco, az ötödik meccs dönt az aranyról

2021-05-24 19:55:06

Bár a harmadik negyed végén már-már kilátástalan helyzetben volt a Falco, a szombathelyi együttes 24–8-ra megnyert utolsó játékrésszel fordított és végül behúzta a férfi kosárlabda NB I döntőjének negyedik meccsét a Szolnoki Olajbányász ellen. Mindez azt jelenti, hogy az ötödik mérkőzésen dől majd el a bajnoki arany sorsa!

kosárlabda kosár NB I Szolnoki Olaj KK Falco KC Szombathely

Férfi kosár NB I: fejelés miatt állították ki a szolnokiak egyik legjobbját – videó

2021-05-19 10:00:45

Mint ismert, a Falco KC visszavágott a Szolnoki Olajbányásznak, hazai pályán 99–73-as diadalt aratott a férfi kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzésén, így összesítésben 1–1 az állás. A Szombathely fölényes győzelme annak is volt köszönhető, hogy az Olaj talán legfontosabb játékosa, Marjan Cakarun fejével lekoccolta a Falco csapatkapitányának, Váradi Benedeknek a homlokát, ami kiállítást ért. A horvát center így igen nehéz helyzetbe hozta együttesét, mivel a pénteki találkozón sem léphet parkettre.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Falco KC Szombathely

Férfi kosár NB I: a Falco egyenlített, 1–1-re áll a döntő

2021-05-18 21:47:51

Az első meccsen elszenvedett szoros (80–77) vereséget követően a Falco KC Szombathely visszavágott a Szolnoki Olajbányásznak, és hazai pályán 99–73-as diadalt aratott az NB I döntőjének kedd esti mérkőzésén.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Szolnoki Olaj KK Falco KC Szombathely

Férfi kosár NB I: a Fehérvár legyőzte a Falcót – kialakult a negyeddöntő

2021-03-27 20:36:49

A férfi kosárlabda NB I alapszakaszának utolsó, szombat játéknapján az Alba Fehérvár egy végletekig kiélezett meccsen, 90–88-ra győzött a Falco ellen.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Falco KC Szombathely Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: könnyedén nyert a Szolnok és a Falco is

2021-02-27 18:02:46

A férfi kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján a Szombathely 91–71-re győzte le az OSE-t, míg a Szolnok 82–61-es sikert aratott a Kaposvár ellen. A Jászberény legyőzte idegenben a Körmendet, épp úgy, ahogyan a Szedeák a Zalakerámiát, a DEAC pedig egy közel kétszáz pontos mérkőzésen tudott nyerni az Alba Fehérvárral szemben.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Falco KC Szombathely

Nulláról a csúcsra: Gráczer Györgynek már csak a Falco kupaaranya hiányzik

2021-02-21 09:13:11

A Fakombinátban dolgozó kollégák összejártak kosarazni – így indult a magyar bajnoki címvédő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely férfi kosárlabdacsapatának története. Gráczer György akkor egyike volt a lelkes játékosoknak, ma a Bajnokok Ligája-résztvevő klub ügyvezetője.

férfi kosárlabda NB I Képes Sport Gráczer György Falco KC Szombathely

Férfi kosárlabda NB I: a Falco esélyt sem adott a PVSK-nak

2021-02-05 19:43:07

A férfi kosárlabda NB I 22. fordulójának pénteki játéknapján a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 92–67-re nyert a PVSK-Veolia vendégeként.

férfi kosárlabda NB I PVSK Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár NB I: simán nyert a Falco; újabb DEAC-siker

2021-01-30 13:17:12

A Falco KC Szombathely 88–68-ra legyőzte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Sopron kosárlabda Sopron KC PVSK Kecskemét kosárlabda Kaposvár kosárlabda

Férfi kosár NB I: magabiztos Falco-siker a Jászberény ellen

2021-01-28 19:32:08

Az eddig lejátszott mérkőzéseken a legjobb győzelmi mutatójú Falco 114–88-as győzelmet aratott a sereghajtó Jászberény felett a férfi kosárlabda NB I csütörtöki mérkőzésén.

kosárlabda kosár férfi kosár NB I Jászberényi KSE Falco KC Szombathely

Férfi kosár NB I: magabiztos szolnoki siker Kecskeméten

2021-01-13 18:32:47

A Szolnoki Olaj 96–76-ra legyőzte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján. A Pécs nagy hajrával, a 29–12-re megnyert utolsó negyed révén diadalmaskodott az Oroszlány ellen. A Falco a ZTE ellen aratott 82–70-es sikert.

férfi kosárlabda NB I Zalakerámia ZTE KK Szolnoki Olaj PVSK OSE Lions KTE-Duna Aszfalt

Kosárlabda: „Nem éreztem jól magam” – Keller Ákos a hazatérésről

2021-01-12 09:50:24

Nem érezte jól magát a válogatott csapatkapitánya, Keller Ákos, aki most azt gondolja, ismerős közegben kell játszania ahhoz, hogy ismét tudásának megfelelően kosárlabdázzon.

kosárlabda Keller Ákos Falco KC Szombathely

Férfi kosár NB I: a harmadik negyed volt a kulcs a Falco szegedi sikerében

2021-01-10 21:00:13

A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely idegenben, nyögvenyelős első félidő után megverte az éllovas Naturtex-SZTE-Szedeákot a férfi kosárlabda NB I-ben.

férfi kosárlabda férfi kosár NB I Naturtex-SZTE-Szedeák Falco KC Szombathely

Férfi kosárlabda: Keller Ákos a Falcóban folytatja – hivatalos

2021-01-10 20:52:57

A magyar válogatott 31 éves csapatkapitánya 2019 ősze után ismét itthon pattogtathat, miután a következő másfél évre Szombathelyre szerződött.

férfi kosárlabda Keller Ákos Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár BL: csak a buszok robbantak le a Falco bravúrtúráján

2021-01-07 23:25:16

Tükörsima idegenbeli sikerrel teremtette meg a továbbjutás lehetőségét a Falco, amelynek csapatkapitánya, Váradi Benedek elárulta, a novgorodi, továbbjutásról döntő utolsó meccsen pluszmotivációjuk is lesz.

kosárlabda férfi kosár BL férfi kosár Falco KC Szombathely

Férfi kosárlabda BL: nem kell kockáztatnia a Falcónak

2021-01-06 11:26:19

Nyugodt légkörben lezajlott, taktikai jellegű könnyed dobóedzéssel hangolódott szerda délelőtt a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely csapata az esti, Start Lublin elleni idegenbeli Bajnokok Ligája csoportmeccsre.

Férfi kosárlabda BL: enyhült a nyomás a Falcón

2021-01-06 08:16:54

Szerdán bemutatkozhat az új horvát légiós a Falcóban, amely még vereség esetén is versenyben marad a továbbjutásért a férfi kosárlabda Bajnokok Ligájában.

férfi kosárlabda Bajnokok Ligája férfi kosárlabda BL férfi kosárlabda Falco KC Szombathely Falco Boris Barac

Férfi kosár: Minden mérkőzést meg akarunk nyerni – Searcy

2020-12-18 08:35:22

Egyre jobban beilleszkedik a Falcóba Devin Searcy, aki szerint csapatának lehet esélye a visszavágásra a Zaragoza ellen.

férfi kosárlabda Bajnokok Ligája Zaragoza Falco KC Szombathely Falco Devin Searcy