Találatok a DEAC címkére

Találatok száma: 461

Erste Liga: visszavágott a DVTK a kupabúcsúért az Újvárosnak

2022-11-27 18:03:06

Alaposan visszavágott a DVTK Jegesmedvék a Dunaújvárosi Acélbikáknak a hétközi kupabúcsúért: a miskolciak az Erste Liga vasárnapi játéknapján rengeteg kiállítást hozó mérkőzésen nyertek 8–3-ra. A FEHA19 alaposan megnehezítette hazai jégen a DEAC dolgát, de az végül otthon tartotta a három pontot.

jégkorong FEHA19 Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák DVTK Jegesmedvék DEAC

Férfi röplabda Extraliga: nyert a Kazincbarcika és a DEAC

2022-11-27 20:42:43

A Kazincbarcika vendégként, a DEAC házigazdaként nyert a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

férfi röplabda Extraliga Kazincbarcika DEAC

Férfi röplabda: hazai győzelmek születtek az Extraligában

2022-11-19 20:35:44

A címvédő Pénzügyőr és a MÁV Előre is nyert hazai pályán a férfi röplabda Extraliga szombati játéknapján.

röplabda férfi röplabda Extraliga Pénzügyőr MÁV Előre Kecskeméti RC DEAC

Férfi röpi Extraliga: Debrecenben is kikapott a Kazincbarcika

2022-10-30 18:46:03

A Debrecen hazai pályán 3:0-ra nyert a Kazincbarcika ellen a férfi röplabda Extraliga vasárnapi játéknapján, így a borsodiak sorozatban harmadszor kaptak ki – írja az MTI.

férfi röplabda Extraliga Vegyész RC Kazincbarcika férfi röplabda DEAC

Férfi kosár NB I: 101-ig hatolt, az Alba nagyon megverte a KTE-t

2022-10-29 16:35:32

Sima hazai győzelmet hozott a legutóbbi bronzcsata két résztvevőjének mérkőzése: a tavasszal is nyerő Alba Fehérvár 101–73-ra verte meg a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I 6. fordulójának szombati játéknapján – a fehérvári csapatban hét játékos is tíz pont fölé jutott. Három vereség után újra győzött a DEAC – a remek utolsó negyedet futó debreceniek szoros csatát nyertek meg 69–62-re Pakson –, a Körmend érvényesítette a papírformát a Honvéd ellen, a még mindig nyeretlen Nyíregyháza ezúttal Oroszlányban maradt alul, míg a ZTE-t a Sopron sem tudta megállítani, a zalaiak zsinórban harmadszor győztek.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Zalakerámia-ZTE KK DEAC Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: hibátlan a Szolnok, kipipálva a DEAC is

2022-10-25 16:38:29

Érvényesült a papírforma, a Szolnok hazai pályán végig vezetve 93–75-re legyőzte a DEAC-ot a férfi kosárlabda NB I 4. fordulójából kedd estére halasztott mérkőzésen – öt játéknap után egyedül az Olajbányász százszázalékos a mezőnyben.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Szolnoki Olajbányász DEAC

Erste Liga: idegenben fordított a Dunaújváros és legyőzte az Újpestet

2022-10-21 18:18:01

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) pénteki játéknapján a Dunaújvárosi Acélbikák 2–1-re legyőzte az Újpestet és megelőzte a riválisát a tabellán. A Budapest JAHC elszenvedte első vereségét ebben az idényben, a DEAC nyerni tudott idegenben.

Újpest jégkorong Erste Liga Dunaújváros jégkorong DEAC jégkorong DEAC DAB

MK: ezért focizik az NB III-ban az Eb-t megjárt 22-szeres válogatott védő

2022-10-19 17:48:31

Az élvonalbeli Debreceni VSC 4–0-ra győzött a Debreceni EAC vendégeként városi rangadón a Magyar Kupa 4. fordulójában. Az NB III-as csapatban kezdőként kapott szerepet a 22- szeres válogatott Korhut Mihály, aki először játszott szeretett klubja, a Loki ellen, nyilatkozott is a találkozó után az NSO Tv kamerája előtt.

videó labdarúgó Magyar Kupa labdarúgás a 16 közé jutásért Sándor Tamás NSO Tv

MK: „Jó érzés, hogy még gondolnak rám” – Sándor Tamást az ellenfél szurkolói éltették

2022-10-19 16:53:40

Az élvonalbeli Debreceni VSC 4–0-ra győzött a Debreceni EAC vendégeként városi rangadón a Magyar Kupa 4. fordulójában. Az NB III-as csapat vezetőedzője a Loki legendája, Sándor Tamás – vele beszélgettünk az érzelmes találkozó után, illetve az egyik gólszerzővel, a nemrég az NB I-ben a Ferencváros ellen debütáló Major Sámuellel.

Erste Liga: a Gyergyó nyerte a tízgólos erdélyi rangadót

2022-10-16 19:31:27

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) vasárnapi játéknapján a Gyergyói HK megőrizte hibátlan idegenbeli mérlegét, mivel 6–4-re győzött a Corona Brasov otthonában, a DVTK Jegesmedvék háromgólos sikert aratott a Dunaújvárosi Acélbikák vendégeként, a DEAC Fehérváron diadalmaskodott a FEHA19 ellen, míg a listavezető BJAHC az Újpest ellen nyert Eetu Elo mesterhármasával.

Újpest jégkorong Gyergyó Erste Liga DEAC BJAHC

Erste Liga: a BJAHC nyerte a kapusverekedéssel tarkított miskolci csatát

2022-10-14 18:11:18

A Budapest Jégkorong Akadémia csapata 4–2-re legyőzte idegenben a DVTK Jegesmedvéket péntek este, és átvette a vezetést a jégkorong Erste Liga tabelláján. A játéknap másik mérkőzésén az Újpest hiába dolgozta le négygólos hátrányát, kikapott 5–4-re a DEAC vendégeként.

Újpest jégkorong Erste Liga DVTK Jegesmedvék DEAC Budapest JAHC

Erste Liga: meglepetésre nyert a DAB, hosszabbításban a Brassó

2022-10-08 18:18:16

Nincs megállás a jégkorong Erste Ligában, hiszen a pénteki öt meccs után újabb háromra került sor szombaton. A Gyergyószentmiklós elszenvedte második vereségét, a Csíkszereda bezsebelte az első hazai győzelmét, míg a DVTK Jegesmedvék hosszabbításban maradt alul a Brassóval szemben.

jégkorong Gyergyói HK Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák DVTK Jegesmedvék DEAC

Jégkorong Erste Liga: az utolsó idegenben verte meg a hibátlant

2022-10-07 17:26:41

A játéknapot a tabella utolsó helyén váró DEAC már az első harmadban négy gólt ütött vendéglátójának, és végül 5–2-re le is győzte a mezőny egyetlen százszázalékos csapatát, a Gyergyót a jégkorong Erste Liga pénteki programjában. Idegenben nyert a DVTK is, méghozzá hosszabbításban a Csíkszereda ellen, a Brassó és a Budapest Jégkorong Akadémia egyaránt négygólos győzelmet aratott, az FTC 4–1-re múlta felül a FEHA19-et.

Gyergyói HK Erste Liga DVTK Jegesmedvék DEAC Csíkszereda

Férfi röpi Extraliga: hátrányból fordított a MÁV Előre és a VRCK

2022-10-01 20:43:03

A MÁV Előre kétjátszmás hátrányt követően 3:2-re nyert Debrecenben a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának szombati játéknapján. A Vegyész is 0:1-ről nyerte meg a MAFC elleni rangadót.

röplabda férfi röplabda Extraliga férfi röplabda MÁV Előre DEAC

Férfi kosár NB I: huszonegy év után tért vissza az élvonalba a Honvéd

2022-10-01 19:14:52

Huszonegy év után tért vissza az élvonalba a Budapesti Honvéd férfi kosárlabdacsapata, amely az első meccsén a címvédő Falcóval találkozott.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda férfi kosár NB I Szolnoki Olajbányász Szolnok

Jégkorong: Melyik az Újpest igazi arca? Kiss Dániel megválaszolta

2022-09-29 23:04:12

Az Újpest már az első harmadban mattolta a DEAC-ot a jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján. Kiss Dániel a 4–0 ellenére sem nevezné tökéletesnek a játékrészt, legfeljebb az első cserét. A harmadik harmad miatt pedig még hiányérzete is van a rutinos hátvédnek. Melyik a lilák igazi arca? Erre rajta kívül Kovács Alex is választ ad videónkban.

Újpest jégkorong UTE Kovács Alex Kiss Dániel Erste Liga

Erste Liga: emberelőnyös gólokkal győzött a Gyergyó

2022-09-20 20:54:09

Győzelemmel kezdte meg szereplését a magyar bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság 2022–2023-as kiírásában a Gyergyói HK, miután 5–2-re győzött a bajnoki rajt előtt a Szuperkupát a Ferencváros ellen megnyerő DEAC vendégeként.