Találatok a Athletic Bilbao címkére

Találatok száma: 694

Felkészülés: egy gyerek meccs közben kért aláírást Haalandtól – videó

2021-07-24 18:10:37

A Borussia Dortmund labdarúgócsapata 2–0-ra kikapott a spanyol Athletic Bilbaótól felkészülési mérkőzésen. A találkozón egy gyerek beszaladt a pályára, s aláírást kért Erling Haalandtól.

felkészülési mérkőzés Erling Haaland Borussia Dortmund Athletic Bilbao

Spanyolország: januárban Barca–Real Madrid – a Szuperkupában

2021-05-25 21:25:49

Jövő januárban az FC Barcelona a Real Madriddal, míg az Atlético Madrid az Athletic Bilbaóval csap össze a spanyol labdarúgó Szuperkupa elődöntőjében – számolt be róla a katalán klub a hivatalos honlapján.

spanyol foci spanyol Szuperkupa el Clásico Real Madrid Barcelona Atlético Madrid

La Liga: nyert az Atlético Madrid, és bajnok lett

2021-05-22 18:16:21

A 2013–2014-es idény után ismét az Atlético Madrid ült fel a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) trónjára, miután hátrányból 2–1-re nyert a Real Valladolid ellen az utolsó, 38. fordulóban.

Villarreal Valencia Real Valladolid Real Sociedad Real Madrid Real Betis

Nem adják az álmaikat: ismét győzött Bilbaóban a Real Madrid

2021-05-16 18:23:21

A La Liga 37. fordulójában a Real Madrid Nacho góljával nyerni tudott az Athletic Bilbao otthonában, de mivel az éllovas Atlético Madrid is három pontot szerzett, a bajnoki cím sorsa az utolsó fordulóban dől el.

online! közvetítés Zinédine Zidane Real Madrid Raúl García Nacho

La Liga: a Sevilla két pontra megközelítette a Barcelonát

2021-05-12 20:53:34

A Sevilla 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Valenciát a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójában, ezzel két pontra megközelítette a jelenleg második FC Barcelonát, valamint egy pontra a nála egy meccsel kevesebbet játszó Real Madridot, amellyel a múlt hétvégén 2–2-es döntetlent játszott.

spanyol foci Valencia Sevilla La Liga Jusszef en-Nesziri Huesca

La Liga: vereség a Bilbaótól, elszálltak a sevillai aranyálmok?

2021-05-03 20:23:00

A Sevilla 1–0-ra kikapott hazai pályán az Athletic Bilbaótól a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 34. fordulójának záró mérkőzésén. A baszkok győztes gólját a rendes játékidő utolsó percében Inaki Williams lőtte.

spanyol foci Sevilla La Liga Athletic Bilbao

La Liga: Bilbaóban pontot rabolt az alsóházi Valladolid

2021-04-28 18:19:32

Az Athletic Bilbao 2–2-es döntetlent játszott a Valladoliddal a spanyol labdarúgó La Liga 33. fordulójának szerdai játéknapján.

Real Valladolid La Liga Athletic Bilbao

La Liga: királycsináló lehet az Atléticót felülmúló Bilbao

2021-04-25 22:31:02

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójának vasárnapi játéknapján a listavezető Atlético Madrid idegenben 2–1-re kikapott az Athletic Bilbaótól.

spanyol labdarúgás spanyol bajnokság La Liga Atlético Madrid Athletic Bilbao

La Liga: sorozatban negyedszer győzött a Sevilla

2021-04-21 20:49:50

A Sevilla Jusszef en-Nesziri góljával nyert a Levante otthonában a spanyol La Liga 31. fordulójának szerdai játéknapján.

Sevilla Osasuna La Liga Jusszef en-Nesziri Betis Athletic Bilbao

Barcelona: Számomra is különleges ez a kupagyőzelem – Messi

2021-04-18 09:18:08

Érthető okokból Lionel Messi és Ronald Koeman is elégedetten értékelt a Király-kupa elhódítása után szombat este. Mint ismert, a Barcelona 4–0-ra nyerte meg a finálét – lássuk, hogyan látták a mérkőzést a kupagyőztesek!

spanyol labdarúgás Lionel Messi Király-kupa Barcelona Athletic Bilbao

Barcelona: 12 perc alatt 4 gól a kupadöntőben!

2021-04-17 21:09:22

A spanyol Király-kupában a Barcelona a második félidőben 12 perc alatt négy gólt vágott az Athletic Bilbaónak, ezzel a katalánoké lett a trófea.

online! közvetítés Lionel Messi Király-kupa Jordi Alba Frenkie de Jong

Videó: amikor Messi élete egyik legszebb gólját szerezte

2021-04-16 12:28:08

Szombat este a Barcelona az Athletic Bilbaóval találkozik a spanyol Király-kupa döntőjében, így itt az idő, hogy felidézzük a pillanatot, mikor 2015-ben Lionel Messi élete talán legszebb szólógólját lőtte a baszkok ellen. Íme!

videó spanyol foci spanyol bajnokság Lionel Messi La Liga Király-kupa

La Liga: három meccsen két gól és két vendéggyőzelem

2021-04-10 20:49:34

Három meccsen összesen két gól született szombaton a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában, amelyben a Levante és a Cádiz győzött.

Levante La Liga Getafe Eibar Cádiz Athletic Bilbao

La Liga: gólok a hajrában, ikszelt a Sociedad és a Bilbao

2021-04-07 22:00:43

Hajrábeli gólokkal 1–1-es döntetlenre végződött a Real Sociedad és vendége, az Athletic Bilbao szerda esti mérkőzése a spanyol labdarúgó-bajnokságban (La Liga).

Real Sociedad La Liga Athletic Bilbao

Spanyol Kupa: a Real Sociedad nyerte meg a 2020-as döntőt

2021-04-03 23:33:23

A Spanyol Kupa 2019–2020-as kiírásának idénre halasztott döntőjében a Real Sociedad 1–0-ra győzött az Athletic Bilbao ellen, és 1987 után újra kupát nyert (története során pedig harmadszor diadalmaskodott).

Spanyol Kupa Real Sociedad Athletic Bilbao

Furcsa döntő után kupagyőztes a Real Sociedad!

2021-04-03 20:44:16

Spanyol Király-kupa Real Sociedad Athletic Bilbao

Marakodó testvérek: baszk derbi dönt a 2020-as Spanyol Kupa sorsáról – 2021-ben

2021-04-03 10:04:32

Szilárd nemzeti elkötelezettség és öntudatos baszk identitás jellemzi a 2020-as Király-kupa-döntő szombaton egymásnak feszülő két résztvevőjét, a Real Sociedadot és az Athletic Bilbaót – a bilbaói csapat a járványhelyzet furcsa hozományaként két héttel később a 2021-es kupadöntőjét vívja.

spanyol foci Spanyol Kupa Real Sociedad Képes Sport Király-kupa Athletic Bilbao

La Liga: Jusszef en-Nesziri döntötte el a sevillai derbit

2021-03-14 13:15:07

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában a Sevilla 1–0-ra legyőzte a Real Betist a városi rangadón. A vasárnapi játéknapon nem bírt egymással a Celta Vigo és az Athletic Bilbao (0–0), a Granada hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Real Sociedadot, míg a Villarreal az Eibar otthonában nyert 3–1-re.

spanyol labdarúgás Villarreal Sevilla Real Sociedad La Liga Granada

La Liga: Suárez gólja döntött, az Atlético fordított a Bilbao ellen

2021-03-10 18:45:53

Az Atlético Madrid 2–1-re legyőzte az Athletic Bilbaót a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 18. fordulójából bepótolt mérkőzésen.

La Liga Atlético Madrid Athletic Bilbao

Király-kupa: 120 perces Levante-verés, „dupla” döntő vár a Bilbaóra

2021-03-04 20:39:55

Az Athletic Bilbao hosszabbításban 2–1-re legyőzte a Levantét a spanyol Király-kupa elődöntőjének visszavágóján, ezzel eldőlt, hogy a baszk csapat lesz a Barcelona ellenfele az áprilisi fináléban.