Találatok a Dzsudzsák_Balázs címkére

Találatok száma: 113

Geráék Gaál Miklósékon keresztül juthatnak a csoportkörbe

2009-08-07 15:57:02

A Bajnokok Ligája után az Európa-ligában is sorsoltak pénteken. Az utolsó, negyedik selejtezőkörben számos érdekes párharcra van kilátás, s a magyar érdekeltségűek közül is kiemelkedik az angol Fulham és az orosz Amkar Perm csatája, hiszen itt Gera Zoltán együttese Gaál Miklós csapatával küzd a csoportkörbe kerülésért.

Európa-liga Gera_Zoltán Gaál Miklós Amkar Perm Fehér_Csaba

Videó: nézze meg Dzsudzsák hatalmas szabadrúgásgólját!

2009-07-19 22:11:20

Mint arról beszámoltunk, szombaton a PSV labdarúgócsapata 3–0-ra legyőzte a török élvonal ezüstérmesét, a Sivassport egy elég balhés felkészülési mérkőzésen. Az eindhoveniek első gólját Dzsudzsák Balázs szerezte, parádés szabadrúgásból – tekintse meg a remek találatot videón!

Dzsudzsák_Balázs

Felkészülés: Szabics három gólja, Dzsudzsák gólpassza

2009-07-11 04:00:26

Szabics Imre mesterhármast szerzett, Dzsudzsák Balázs pedig egy gólpasszal vétette észre magát együttese szombati felkészülési találkozóján.

Szabics Imre Dzsudzsák_Balázs

Felkészülési mérkőzés: Dzsudzsák Balázs négy gólt szerzett

2009-07-07 04:00:26

A holland labdarúgó bajnokságban szereplő PSV felkészülési mérkőzésen 10–0-ra legyőzte a RKSV Mierlo-Hout amatőrjeit. Dzsudzsák Balázs egy félidőt kapott a gólgazdag mérkőzésen, ennyi idő is elég volt azonban neki ahhoz, hogy négyszer is betaláljon.

Priskin ára közel egymillió font, Esterházy a REAC-tól kerülhet Angliába

2009-07-04 04:00:13

Légióskörkép sorozatunkban legutóbb az F-Group menedzseriroda játékosainak elmúlt szezonját értékeltük Filipovics Vladan segítségével, ezúttal pedig a Stars&Friends iroda magyarországi képviselőivel, Fülöp Ferenccel és Vörösbaranyi Józseffel beszélgettünk. Játékosaik közül a watfordi Priskin Tamás a Readingben folytathatja, Szélesi Zoltán és Esterházy Mátyás Angliába igazolhat, a 18 éves Nagy Patrik pedig az osztrák Rapid Wiennel fog hamarosan profi szerződést kötni.

légióskörkép Fülöp Ferenc Vörösbaranyi József Nagy Patrik Torghelle_Sándor Priskin_Tamás

PSV: Orlando Engelaar Dzsudzsák Balázs csapattársa lesz

2009-06-29 04:00:26

A Dzsudzsák Balázst is foglalkoztató holland PSV labdarúgócsapata négyéves szerződést köt a holland válogatott Orlando Engelaarral – jelentette be a klub hivatalos honlapja.

Orlando Engelaar Dzsudzsák_Balázs

Labdarúgás: elindult Dzsudzsák Balázs hivatalos honlapja

2009-06-16 04:00:30

Már elérhető a magyar labdarúgó-válogatott és a holland PSV középpályása, Dzsudzsák Balázs megújult, hivatalos honlapja, a www.dzsudzsak.hu.

Dzsudzsák_Balázs sportolói honlap

Magyarnak lenni jó: a németalföldi légió szezonjára nem lehet panasz

2009-06-09 04:00:30

Két Belga Kupa-győztes, egy belga bajnoki ezüstérmes, a holland élvonal ötödik legjobb játékosa, egy személyes csúcsokkal teli idényt záró szélső, no meg két, létfontosságú gólokat lövő védő: a Belgiumban és Hollandiában légióskodó magyar labdarúgók többsége alighanem elégedetten tekinthet vissza a 2008–2009-es évadra. Ráadásul ezek a ligák ugródeszkának is bizonyulhatnak: egy-egy, az Eredivisie-ben vagy a Jupiler League-ben villogó játékost könnyen kiszúrhatnak az elitbajnokságokból…

légióskörkép Holland labdarúgás belga labdarúgás Dzsudzsák_Balázs Juhász_Roland

Négy magyar légiós gólja, valamint Fülöp Márton parádés védése

2009-05-15 04:00:26

Ismét több olyan videóval szolgálhatunk, amelyen magyar légiósok játszanak főszerepet klubcsapatukban. Összeállításunkban megtekintheti Kovács Péter fejes gólját Norvégiából, Fülöp Márton bravúros védését Angliából, Dzsudzsák Balázs jobblábas találatát Hollandiából, Sándor György gólját Bulgáriából, valamint azt, hogyan szerzett vezetést Stieber Zoltán a Freiburg ellen a német másodosztályban.

video Fülöp_Márton Dzsudzsák_Balázs Kovács_Péter Sándor György Stieber_Zoltán

Dzsudzsák egy góllal és két gólpasszal búcsúzott az idénytől

2009-05-14 04:00:26

Dzsudzsák Balázs megkoronázta a holland bajnokság második felében nyújtott teljesítményét: a magyar légiós egy góllal és két gólpasszal vezette 3–0-s sikerre a PSV-t a Willem II elleni bajnokin az Eredivisie utolsó fordulójában. A magyar légiós csapata ezzel biztosan indulhat az Európa-ligában.

Dzsudzsák ismét eredményes volt a PSV színeiben, Bodor is betalált

2009-04-29 04:00:27

Vegyes érzései lehetnek a holland bajnokságban szereplő magyar légiósoknak a bajnokság 32. fordulóját követően. Dzsudzsák Balázs góllal járult hozzá a PSV sikeréhez, Bodor Boldizsár döntetlent érő találatot jegyezhetett a Volendam ellen, az ő öröme mégsem lehet felhőtlen: egyrészt az ellenfél egy hajrában szerzett góllal egalizált, másrészt ezt már csak kívülről figyelhette, ugyanis az első félidő végén kiállították. Babos Gábor csapata hazai pályán szenvedett 3–2-es vereséget a NAC Bredától.

PSV Eindhoven Dzsudzsák_Balázs Bodor Boldizsár Babos_Gábor

Tekintse meg a hétvégi mérkőzések legérdekesebb góljait!

2009-04-24 04:00:24

Szokásos heti gólösszefoglalónkban ismét be tudunk mutatni magyar légiósgólokat, ugyanis Dzsudzsák Balázs és Kovács Péter is betalált a hétvégén. Magyar vonatkozású videó még Dárdai Pál gólpassza, amely szintén megtalálható alábbi cikkünkben. Ezenkívül megnézheti még a Juventus–Inter, a Lyon–Bordeaux és a Boca Juniors–River Plate rangadó góljait, valamint az angol FA-kupa-elődöntő két meccsének találatait.

video Dzsudzsák_Balázs Kovács Péter Dárdai_Pál

Dzsudzsák góllal segítette trónra az alkmaariakat: bajnok az AZ!

2009-04-23 04:00:28

Szombat este még „kiszúrt” a bajnoki örömünnepre készülő alkmaariakkal a Vitesse, de egy nappal később már „nem volt menekvés”: az Ajaxnak a PSV otthonában elszenvedett vereségével története második aranyérmét gyűjtötte be az AZ. Az amszterdamiak esélyeit fantasztikus játékkal tette semmivé a PSV, amelyben Dzsudzsák Balázs gólt lőtt és két gólpasszt adott.

az Dzsudzsák_Balázs

PSV: Fred Rutten lesz Dzsudzsák Balázsék új vezetőedzője

A következő szezontól Fred Rutten lesz a holland bajnoki címvédő PSV új vezetőedzője.

Fred Rutten Dzsudzsák_Balázs

Dzsudzsák Balázs jutalma két szabadnap volt a Sparta elleni gól után

2009-04-10 04:00:25

Dzsudzsák Balázs nagy szerepet vállalt a PSV Sparta Rotterdam elleni sikeréből: a mérkőzést végigjátszó magyar légiós idénybeli nyolcadik gólját szerezve juttatta vezetéshez csapatát a 2–0-ra megnyert találkozón. Dzsudzsák elárulta, két szabadnap volt a gól jutalma.

Videó: Dzsudzsák Balázs gólja a Sparta Rotterdam ellen

2009-04-11 04:00:23

Mint már beszámoltunk róla, Dzsudzsák Balázs ismét eredményes volt a PSV színeiben. Az eindhoveniek a Sparta Rotterdam otthonában nyertek 2–0-ra a holland labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában rendezett találkozón, amelyen a magyar légiós szerzett vezetést csapatának. Íme a találat videón!

video Dzsudzsák_Balázs

Eredivisie: Dzsudzsák góllal vette ki a részét a PSV sikeréből

A holland labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában Dzsudzsák Balázs csapata, a PSV idegenben 2–0-ra megverte a Sparta Rotterdam együttesét. A magyar válogatott középpályás a 41. percben csapata első gólját szerezte, és végigjátszotta a találkozót.

Videó: nézze meg Dzsudzsák Twente elleni gólját!

2009-03-15 04:00:23

Dzudzsák Balázs hetedik gólját szerezte a holland bajnokságban a 2008–09-es idényben, ami végül a döntetlenhez volt elég a PSV-nek a Twente elleni bajnokin. Íme, a mérkőzés összefoglalója, valamint Dzsudzsák Balázs gólja.(A videón 0.50-nél látható.)

Dzsudzsák_Balázs video

Eredivisie: Dzsudzsák gólja egy pontot ért a PSV-nek

A PSV idegenben 1–0-ra vezetett Dzsudzsák Balázs góljával a tabella második helyén álló Twente ellen a holland labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának záró mérkőzésén, ám a hazaiak az utolsó percben egyenlíteni tudtak, így 1–1 lett a találkozó vége.