Gyász: ütközés után elhunyt egy 19 éves amerikaifutballista
Mindössze 19 esztendős korában elhunyt Robert Grays, az alsóbb osztályú egyetemi amerikafutball-bajnokságban szereplő Midwestern State védője.
A posztját tekintve cornerback Grays a jelentések szerint egy „teljesen hétköznapi" szerelés után maradt lenn a szombati, a Texas A & M University-Kingsville elleni összecsapás negyedik negyedében.
A 19 éves, rendkívül tehetségesnek tartott védőt a szerencsétlen ütközés után egy texasi kórházba szállították, ahol néhány nappal később belehalt nyaksérülésébe.
Az egyeteminél tevékenykedő, sportprogramért felelős Kyle Williams az esetről elmondta „Gray az egyetemi karrierje során több száz hasonló szerelést megcsinált már, a tragédiát jelentő mozdulatnál rosszul érkezett a földre.”
Legfrissebb hírek

Fernando Mendoza kapta a Heisman-trófeát
Amerikai sportok
2025.12.14. 13:07

Gyász: elhunyt Róth Kálmán, a Győri ETO KC legendás edzője
Kézilabda
2025.12.11. 19:12

Gyász: elhunyt a korábbi élvonalbeli labdarúgó
Labdarúgó NB I
2025.12.11. 13:43

Gyász: január 6-án temetik Sághi Istvánt
Egyéb egyéni
2025.12.08. 18:31
Ezek is érdekelhetik




