Német Kupa: a Schalke továbbment, Király korábbi csapata nem

2017.02.08. 20:28
A Schalke 4–1-re legyőzte a másodosztályú SV Sandhausen csapatát, a harmadosztályú Sportfreunde Lotte pedig 2–0-ra az 1860 Münchent, ezzel a két csapat továbbjutott a Német Kupa negyeddöntőjébe.

Már az elő játékrészben háromgólos előnyre tett szert a Schalke – Daniel Caligiuri találata különösen szép volt. A második félidőben már csak egy-egy gól született, mindkét oldalon pontrúgást követően.

Király Gábor korábbi csapata, az 1860 München simán kikapott alacsonyabb osztályú ellenfelétől, így kiesett. háromgólos előnyre tett szert a Schalke – Daniel Caligiuri találata különösen szép volt. A második félidőben már csak egy-egy gól született, mindkét oldalon pontrúgást követően.

Király Gábor korábbi csapata, az 1860 München simán kikapott alacsonyabb osztályú ellenfelétől, így kiesett.

NÉMET KUPA
NYOLCADDÖNTŐ

Sportfreunde Lotte (III.)–1860 München (II.) 2–0 (Lindner 28., Freiberger 58.)
SV Sandhausen (II.)–Schalke 04 1–4 (Wooten 64., ill. Schopf 38., Caligiuri 43., Naldo 45+1., Konoplyanka 71.)