Nem Gulácsi védi a Leipzig kapuját a Wolfsburg ellen

VARGA BALÁZSVARGA BALÁZS
Vágólapra másolva!
2025.02.25. 15:52
Gulácsi Péter szerdán pihenhet (Fotó: Getty Images)
Nem Gulácsi Péter, hanem a második számú kapus, Maarten Vandevoordt védi az RB Leipzig kapuját a szerda esti, Wolfsburg elleni Német Kupa-mérkőzésen.

Ahogy a kupában az előző két meccsen, úgy a negyeddöntős mérkőzésen is Maarten Vandevoordt áll a gólvonal előtt – számolt be a nem túl meglepő hírről a Fussball Transfers és a Kicker is. A belga kapus a második fordulóban és a nyolcaddöntőben is szerepet kapott – az első körben még Gulácsi Péter védett –, és a kupában továbbra is megkapja a lehetőséget.

A 22 éves kapus emellett két-két bajnokin és Bajnokok Ligája-találkozón állt a háló előtt az idényben, és Marco Rose vezetőedző alighanem továbbra is Gulácsit favorizálja majd a Bundesligában.

A bundesliga.com várható kezdőcsapata szerint Willi Orbán kezdő lesz a szerdai összecsapáson, viszont Dárdai Bence alighanem csak a padon kezd majd a Wolfsburgban.

NÉMET KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
Szerda, 20.45: RB Leipzig–Wolfsburg (Tv: Sport2)

 

Legfrissebb hírek

Hiába vezetett, az RB Leipzig kikapott otthon a Mainztól

Német labdarúgás
Tegnap, 17:34

Bundesliga: megint nem nyert a Wolfsburg, nincs messze az osztályozós helytől

Német labdarúgás
2026.01.30. 22:27

Timo Werner az MLS-ben folytatja – hivatalos

Minden más foci
2026.01.29. 18:14

Gulácsi érezte az irányt a tizenegyesnél, de pontokat bukott a Leipzig

Német labdarúgás
2026.01.27. 22:35

Bundesliga: megtörné góltalanságát az RB Leipzig

Német labdarúgás
2026.01.27. 10:55

Bundesliga: fordított az Augsburg, oda a Bayern München veretlensége

Német labdarúgás
2026.01.24. 17:32

A padról beszálló Olise gólt lőtt és három gólpasszt adott, a Bayern Lipcsében is kiütötte Gulácsiékat

Német labdarúgás
2026.01.17. 20:28

Bundesliga: a Bayernre is veszélyesek lehetnek a lipcsei pontrúgások

Német labdarúgás
2026.01.16. 11:12
Ezek is érdekelhetik