Hoffenheim: a társak még nem látogathatják Vukcevicet

Vágólapra másolva!
2012.10.08. 16:37
Címkék
Bár szeretnék testközelből látni csapattársai Boris Vukcevicet, a Hoffenheim szeptember 28-án súlyos autóbalesetet szenvedett labdarúgóját, a továbbra is kómában fekvő játékos látogatására még nem adott engedélyt a heidelbergi klinika, amelyben ápolják.

„Nagyon nyomasztóak a napjaink, szeretnénk látni Borist, de a kórházból mindig azt mondják, hogy még nem mehetünk be hozzá" – mondta Andreas Beck csapatkapitány.

„Annyit tudunk, hogy valamelyet javult Boris állapota, így bízhatunk benne, hogy sikerül felépülnie. Még nem jutott át a nehezén, de az a legfontosabb, hogy életben van" – mondta 22 éves játékosáról Markus Babbel vezetőedző.

Legfrissebb hírek

Moldovában futballoztak kollégáink

Minden más foci
25 perce

Kanada nagy falat volt, hat kapott gólra nem volt válasza a mieinknek

Jégkorong
45 perce

Florian Wirtz kikosarazta a Real Madridot és a Manchester Cityt – sajtóhír

Német labdarúgás
56 perce

Már egy pont is elég ahhoz, hogy kijussunk az Eb-re

Kézilabda
1 órája

Kiesett a Barcelona a férfi kosárlabda Euroligából

Kosárlabda
1 órája

BL-elődöntő: Internazionale–FC Barcelona

Bajnokok Ligája
1 órája

A Szolnok 20 pontos hátrányból fordított, otthon is nyert a Paks ellen a férfi kosár NB I elődöntőjében

Kosárlabda
2 órája

Egy helyen változott a Barca kezdője, Simone Inzaghi nem módosított a visszavágóra

Bajnokok Ligája
2 órája
Ezek is érdekelhetik