Németország: Ballack már korábban eldöntötte, hogy visszavonul a válogatottól

2011.06.19. 21:02
Címkék
Michael Ballack, a német labdarúgó-válogatott korábbi kapitánya ma közleményben hozta nyilvánosságra, hogy a nyár folyamán mindenképpen bejelentette volna visszavonulását a nemzeti csapattól, de mindezt saját maga szerette volna megtenni.

„Sajnálom, hogy újra mindenféle közleményeket kell olvasgatnom, amik nem az igazsággal foglalkoznak, és ezekre kell reagálnom. Megegyeztünk korábban, hogy saját magam fogom megtenni a bejelentést a válogatottból való visszavonulásomról a nyár folyamán" – mondta Ballack.

Mint ismert, a német válogatott szövetségi kapitánya, Joachim Löw néhány napja kijelentette, hogy a továbbiakban egyáltalán nem számol Michael Ballackkal, de a brazilok ellen elbúcsúzhat a karmester a nemzeti csapattól. Ezután Ballack annyira megsértődött Löwre, hogy kijelentette, el sem megy saját búcsúmérkőzésére, amit egy nagy komédiának nevezett. Erre Wolfgang Nierbasch, a Német Labdarúgó-szövetség, a DFB főtitkára szégyennek nevezte Ballack reakcióját, amit a mai közlemény követett.

Legfrissebb hírek

F1, második bahreini teszt, 2. nap

F1
3 perce

Arteta az Arsenal újabb pofonja után: Semmit sem mutattunk abból, ami a bajnoki címhez kell

Angol labdarúgás
40 perce

Fradi: irány a legjobb 16!; Nyéki Balázs szerint ez minden idők legerősebb BL-je

E-újság
7 órája

Csütörtöki sportműsor: El-rájátszás-meccset játszik az FTC; a férfi kézi BL-ben pályára lép a Veszprém

Minden más foci
8 órája

Hosszabbítás után az amerikaiak is a négy között a férfi jégkorongtornán

Téli olimpia 2026
8 órája

A BVSC női vízilabdacsapata egyetlen góllal nyert Dunaújvárosban

Vízilabda
8 órája

Liverpooli örökségek – Csinta Samu publicisztikája

Angol labdarúgás
8 órája

Farkaskaland Razgradban – Malonyai Péter jegyzete

Európa-liga
8 órája
Ezek is érdekelhetik