Bundesliga: Podolski kipróbálná magát egy angol vagy spanyol élklubban

2011.04.25. 07:51
Címkék
Ha rajta múlik, a következő idényben is a Köln labdarúgója lesz Lukas Podolski.

„Szeretek itt lenni, ez az én klubom, az én városom” – jelentette ki a 25 éves csatár a Bild am Sonntag című lapban.

A 84-szeres válogatott futballista 2009-ben tért vissza nevelőegyesületéhez a Bayern Münchenben eltöltött három szezont követően.

„Ha rajtam múlik, maradok” – szögezte le, noha egyelőre még bizonytalan, hogy a pillanatnyilag 14. helyezett Köln bennmarad-e az első osztályban.

Amennyiben a vezetők döntése alapján mégis távoznia kellene, legszívesebben külföldre szerződne.

„Nem akarok nagyképűnek tűnni, de kipróbálnám magam egy nagy európai klubban, Angliában vagy Spanyolországban” – tette hozzá.

Podolski tagja volt a 2006-ban és tavaly világbajnoki harmadik, 2008-ban pedig Európa-bajnoki ezüstérmes német nemzeti együttesnek.

Legfrissebb hírek

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
2 perce

A bosnyák szurkolók sem fogták vissza magukat – videó

Foci vb 2026
7 perce

Spanyol bajnok lett Nathan Reuversszel a Valencia kosárlabdacsapata

Kosárlabda
29 perce

Csongvai Áron klubtársa a svédek egyik vb-reménye

Foci vb 2026
31 perce

Két magyar edző emelte csúcsra a legendás Pumast

Foci vb 2026
36 perce

Vinícius a vb-n is CR7 nyomdokaiba lépett

Foci vb 2026
56 perce

Már Argentína a vb legnagyobb esélyese az Opta szerint

Foci vb 2026
1 órája

Sportlövészet: Nyitrai Anna trapban 18., több világcsúcs a junior-vb-n

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik