Stuttgart: a sportigazgató elmondta, meglepődtek, mennyire jól bevált Hajnal

2011.03.23. 13:13
Címkék
A német labdarúgó-bajnokságban szereplő VfB Stuttgart sportigazgatója, Fredi Bobic a Stuttgarter Zeitungnak nyilatkozva elmondta, kockázatot vállaltak Hajnal Tamás megszerzésével, így a klubnál is meglepődtek, mennyire jól bevált a magyar játékos.

„Okazaki Sindzsi esetében biztosak voltunk abban, hogy bele fog illeni a csapatba. Már hosszú ideje figyeltük, és sok információval rendelkeztünk róla. Hajnal Tamással kockázatot vállaltunk. Tudtuk, hogy jellemben kiváló és futballozni is tud, de hogy a hosszú tétmeccs nélküli időszak után ilyen teljesítményre lesz képes, az minket is meglepett, nagy szerencsének mondható. Új impulzust szerettünk volna, és ezt meg is kaptuk" – mondta Bobic.

Legfrissebb hírek

Sportpetíció: Minden forint, amit a sportra költünk, az a jövőbe való befektetés – Gór-Nagy Miklós

Egyéb egyéni
38 perce

A ZTE bejelentette a PSG akadémiáján nevelkedő támadó érkezését

Labdarúgó NB I
51 perce

Mikler Roland: Ennél már a hétvégén Gyöngyösön is több kell

Kézilabda
1 órája

Kerkez Milos volt a meglepetésvendég egy liverpooli iskolában – videó

Légiósok
1 órája

„Ha őszinte akarok lenni, elég abszurd nézőpont” – csattanós választ adott az újságíró kérdésére az ötszörös olimpiai érmes

Téli olimpia 2026
1 órája

Téli olimpia: búcsúznak rövid pályás gyorskorcsolyázóink, hét érmet osztanak pénteken – infóközpont

Téli olimpia 2026
1 órája

Népsport: a futballvilág önjelölt Napóleonja

Népsport
1 órája

Pádár Nikolett második lett 200 yard gyorson, Kós Hubert váltóban nyert Knoxville-ben

Úszás
2 órája
Ezek is érdekelhetik