Németország: Kuranyi és Podolski a Bundesliga legnagyobb vesztese

2009.01.14. 00:57
Címkék
A játékostársak szavazatai alapján Kevin Kuranyi és Lukas Podolski a német labdarúgó-bajnokság, a Bundesliga legnagyobb vesztese. A Kicker szaklap szavazásán 234 élvonalbeli futballista vett részt.
Az első helyet a válogatottból is kitiltott Kevin Kuranyi szerezte meg a szavazatok 31.8 százalékával. A támadó azért lett kegyvesztett, mert a tavaly október 9-i, Oroszország ellen 2–1-es német sikerrel végződő világbajnoki selejtező szünetében engedély nélkül elhagyta a találkozó helyszínét. A futballista zokon vette, hogy a meccsen még a kispadra sem ülhetett le, mert nem került be a tizennyolcas keretbe.A második helyre Lukas Podolski, a Bayern Münchenben csak elvétve lehetőséget kapó német válogatott került (25.1 százalék). A csatár amióta – a szakemberek tanácsa ellenére – a bajor klubhoz szerződött, nagyon ritkán volt tagja a kezdőcsapatnak. Podolski a mellőzést megunva a nyáron várhatóan visszatér korábbi együtteséhez, az 1. FC Kölnhöz.
Legfrissebb hírek

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
4 perce

Mbappé góljával vezet a francia válogatott

Foci vb 2026
13 perce

Elkezdődött a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
35 perce

Vb 2026: Franciaország–Irak 1–0

Foci vb 2026
52 perce

„Egyáltalán nem rossz” – Miroslav Klose, miután Messi megdöntötte a rekordját

Foci vb 2026
56 perce

Statisztikák: Messi vb-gólrekorder lett – és ez csak az egyik csúcsdöntése a sok közül

Foci vb 2026
56 perce

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
1 órája

Lionel Messi nem igazán gondolt a vb-rekordra a meccs előtt

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik