D. Á.
2022.10.08 00:57 Frissítve: 2022.10.08 23:14

Szombati sportműsor: Milan–Juve és Dortmund–Bayern

Szombaton két mérkőzést rendeznek a labdarúgó NB I-ben: Kisvárda Master Good–Vasas FC és Budapest Honvéd–Mezőkövesd Zsóry FC élőben az NSO-n! Pályára lép a Chelsea, a Manchester City, az RB Leipzig, az Inter és a Real Madrid. Két rangadót is láthatunk, a Milan a Juventusszal, a Dortmund a Bayern Münchennel játszik. A Formula–1 időmérő edzése 8 órakor kezdődik Szuzukában.

 

OKTÓBER 8., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ
17.00:
Kisvárda Master Good–Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
16.00:
Bournemouth–Leicester City
16.00: Chelsea–Wolverhampton (Tv: Spíler1)
16.00: Manchester City–Southampton (Tv: Match4)
16.00: Newcastle United–Brentford
18.30: Brighton–Tottenham (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
17.00:
Marseille–Ajaccio
21.00: Reims–PSG (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Wolfsburg
15.30: Leverkusen–Schalke
15.30: Mainz–RB Leipzig (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!
15.30: Bochum–Eintracht Frankfurt
18.30: Borussia Dortmund–Bayern München (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
15.00:
Sassuolo–Internazionale (Tv: Sport2)
18.00: Milan–Juventus (Tv: Sport2)
20.45: Bologna–Sampdoria (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
14.00:
Almería–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
16.15: Atlético Madrid–Girona (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
21.00: Getafe–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
14. FORDULÓ
19.00:
Vojvodina–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

U19-ES NŐI EB-SELEJTEZŐ
14.30:
Magyarország–Szerbia (Tv: M4 Sport)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NCAA
22.00:
Michigan Stat–Ohio State (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
9.00 és 16.00: csapat-világbajnokság, Csengtu, női döntő (Tv: M4 Sport)

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
WILDCARD
Vasárnap, 2.00:
St. Louis Cardinals–Philadelphia Phillies (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
Világbajnokság, Taskent
  7.00:
éremküzdelmek
14.00: férfiak: 73 kg nők: 57 kg (Tv: M4 Sport+)

DARTS
21.00:
6. nap, World Grand Prix, Leicester (Tv: Sport1)

FORMULA–1
JAPÁN NAGYDÍJ, SZUZUKA
5.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
8.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
PGA TOUR
23.00:
Shriners Children's Open, Las Vegas, 3. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

17.30: Corona Brasov (romániai)–DVTK Jegesmedvék
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–DEAC
OSZTRÁK LIGA
17.30: Hydro Fehérvár AV19–Villach (osztrák)

KERÉKPÁR
11.00: Lombardiai körverseny országúti klasszikus (Tv: Eurosport1)
Filippo Ganna egyórás világcsúcsdöntési kísérlete, Grenchen

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
MKS FunFloor Lublin (lengyel)–Siófok KC
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
B-CSOPORT
16.00:
Buducsnoszt (montenegrói)–Metz (francia) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

17.00: Arconic-Alba Fehérvár–MVM-OSE Lions
18.00: Atomerőmű SE–Budapesti Honvéd Sportegyesület
18.00: Egis Körmend–Zalakerámia ZTE KK (Tv: M4 Sport+)
18.00: Falco KC Szombathely–Kometa Kaposvári KK
18.00: Szolnoki Olajbányász–Sopron KC
18.00: DEAC–HÜBNER Nyíregyháza BS
NŐI NB I
17.00: SERCO UNI Győr–Vasas Akadémia
18.00: Sopron Basket–E.ON ELTE BEAC
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
18.00: NKA Universitas PEAC–VBW CEKK Cegléd
NBA, ELŐSZEZON
18.00:
Milwaukee Bucks–Atlanta Hawks (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1155 (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
Superbike-vb, Algarve
10.00:
SBK, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: SSP300, superpole (Tv: Arena4)
11.15: SSP, superpole (Tv: Arena4)
12.00: SBK, superpole (Tv: Arena4)
13.30: SSP300 (Tv: Arena4)

RALI
Ózd rali, az országos bajnokság 6. fordulója, Ózd és környéke

RÖGBI
Európa-bajnokság, Konferencia 1, Északi csoport
15.00:
Magyarország–Csehország, Budapesti Rögbi Centrum

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 2. forduló
17.00:
GreenPlan-VRCK–Kistext SE
18.00: Kecskeméti RC–DEAC
18.00: MAFC-BME–Pénzügyőr SE
18.30: MÁV Előre SC-Foxconn–Fino Kaposvár
Férfi NB I
17.30:
DKSE–Gamma Party-Co
19.00: TFSE–Dág KSE

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világbajnokság, Eszék, férfi és női skeet, 2. nap

SZABADIDŐSPORT
37. Spar Budapest Maraton Fesztivál, 1. nap
9.00:
5 és 10 km, fesztiváltávok

SZNÚKER
7.30 és 16.00:
Hongkong Masters, elődöntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
  7.00: ATP-torna, Tokió (Tv: Eurosport2)
12.00: ATP-torna, Asztana (Tv: Eurosport2)
14.00: WTA-torna, Ostrava (Tv: Match4)

TORNA
Férfi csapatbajnokság, Budapest (Központi Tornacsarnok)
10.00:
2. forduló

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
11.30:
Tigra-Zf-Eger–Szolnoki Dózsa
11.30: KSI–A-Híd VasasPlaket
17.00: BVSC-Zugló–FTC Telekom Waterpolo
17.00: Szegedi VE–Kaposvári VK
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–Genesys OSC Újbuda
18.00: Metalcom Szentes–PVSK-Mecsek Füszért
19.00: Budapesti Honvéd SE–UVSE
Benu Magyar Kupa, nők, selejtező
B-csoport (III. Kerületi TVE uszoda)
13.00:
Polo SC–GYVSE-Uni Győr
14.30: III. Kerületi TVE–Tigra-ZF-Eger
17.00: Eger–Győr
18.30: Polo SC–III. Kerületi TVE

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Jekkel Dániellel
12.00: Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Balogh Balázs
16.00: Rajtol a férfi vízilabda országos bajnokság – vendégünk Székely Bulcsú, a férfiválogatott csapatvezetője
17.00: Vendégünk Kocsis Árpád, a Budapest Maraton Fesztivál versenyigazgatója
18.00: Ladányi Kovács Zoltán, a Nemzeti Vágtát szervező Lovas-Show Kft. ügyvezető igazgatója a magyar lótenyésztés és lovaskultúra kiemelkedő alakjára, az október 1-jén elhunyt Váczi Ernőre emlékezik
19.00: Listavezető a labdarúgó NB II-ben a Pécs, vendégünk Weitner Ádám vezetőedző
20.00: Kézilabda, vendégünk Bobory Balázs (Nemzeti Sport) és Éles József (a Fejér-B-Á.L. Veszprém klubtulajdonosa)
22.05: Napi sportösszefoglaló

2022.11.29 13:13:35

Minden más foci nemzetisport.hu

A korábban kilenc tornán szereplő játékosaink többször rukkoltak ki páratlan teljesítménnyel. Íme!

2022.11.29 08:52:22

Minden más foci nemzetisport.hu

A lapok kíméletlen őszinteséggel számoltak be a második világháború előtti az esetekről.

2022.11.28 13:31:06

Minden más foci nemzetisport.hu

A tagsági igazolvány világbajnoki címmel, BEK-/BL-győzelemmel és Aranylabdával váltható ki.

2022.11.24 17:30:06

Minden más foci nemzetisport.hu

Igaz, nem volt könnyű kicsikarni a három pontot az emberhátrányban is veszélyesen futballozó Rózsahegy ellen.