Kiállítás: Csepelen az Aranycsapatról szóló vándorkiállítás

A relikviák a barcelonai tárlaton (Fotó: Lukács Ádám)
A Magyar Labdarúgás Aranykora címmel nyílt kiállítás pénteken, a részben budapesti rendezésű Európa-bajnokság nyitónapján a csepeli szurkolói arénában.
A szervezők közleménye kiemeli, az Aranycsapatról szóló vándorkiállítás anyagát 2018-ban a barcelonai magyar főkonzulátuson mutatták be ünnepélyes keretek között, ezt a tárlatot hozták most el Budapestre.
A nyitóünnepségen köszöntőt mondott Borbély Lénárd, Csepel polgármestere, a La Liga képviseletében Jesus Pizzaro, valamint Balogh Balázs, a tárlat egy részét biztosító Puskás Intézet igazgatója, továbbá Kovács Barnabás volt barcelonai főkonzul, akinek a nevéhez több jeles esemény, többek között a Kocsis 90 emlékév is fűződik.
Legfrissebb hírek

Megnyílt Veszprémben a Hátsó füves-kiállítás
Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:41

Népsport: Sebes Gusztáv egy döntetlenbe bukott bele
Népsport
2026.06.09. 09:15

Vb 2026: Bozsik József meze is New Yorkban
Foci vb 2026
2026.06.05. 12:23

Török Bódog emlékére nyílt kiállítás
Kézilabda
2026.02.26. 18:39
Ezek is érdekelhetik




