nemzetisport.hu
2014.04.26 21:03 Frissítve: 2014.11.22 01:04

Ausztria: a magyar kapus büntetőt védett, majd kiállították

Sáfár Szabolcs főszereplő volt a Wacker Innsbruck Austria Wien elleni hazai bajnokiján (1–1). A magyar kapus az első félidő ráadásában kivédte Philipp Hosiner büntetőjét, majd az 56. percben Ola Kamarát buktatta a tizenhatoson belül, így a bécsiek 11-est kaptak, Sáfárt pedig kiállították. Alexander Gorgon bevágta a büntetőt, ezzel kialakult a végeredmény.

A bajnoki címét korábban bebiztosító Salzburg 2–1-re kikapott a Rapid Wien vendégeként, Gulácsi Péter végigvédte a találkozót.

OSZTRÁK BUNDESLIGA
34. FORDULÓ

Ried–Admira 3–0
Wacker Innsbruck–Austria Wien 1–1
Wiener Neustadt–Grödig 1–3
Rapid Wien–Salzburg 2–1
Az élcsoport: 1. Salzburg (már bajnok) 77 pont, 2. Rapid Wien 56 pont, 3. Austria Wien 53 pont

2023.02.08 19:21:44

Minden más foci nemzetisport.hu

A másik félidőben az egyenlítésre is volt esélye az egyiptomiaknak, de végül sima madridi siker született.