Bosznia: Besicet szavazták meg az év legjobb játékosának
Muhamed Besicet választották meg az év legjobb bosnyák labdarúgójának az ország válogatottjával foglalkozó nemzetközi internetes oldal, a bhdragons.com olvasói.
Az évet a Ferencváros játékosaként kezdő, a világbajnokság után az Evertonhoz szerződő védő/középpályása közel tízezer szavazat 57 százalékát kapta meg, több mint kétszer annyit, mint a Romában játszó Miralem Pjanic, s a harmadik helyen záró Edin Dzeko voksainak több mint ötszörösét.
Legfrissebb hírek

Nincs gól az első félidőben a svájci–bosnyák meccsen
Foci vb 2026
2026.06.18. 21:52
Ezek is érdekelhetik






