
Ronaldo és Zlatan Ibrahimovic
A PSG labdarúgócsapatát erősítő Zlatan Ibrahimovic szombaton győztes gólt szerzett a párizsiak Nice elleni bajnokiján, ám a svéd csatár nem ennek örült a legjobban tegnap este.
Ibrahimovic a Nice ellen büntetőből szerzett találatával utolérte a PSG örökranglistáján a bosnyák Safet Susicot, a mérkőzés után pedig még nagyobb öröm érte. Személyesen találkozott ugyanis Ronaldóval, aki Nicolas Sarkozy korábbi francia köztársasági elnök vendégeként tekintette meg a szombat esti bajnokit.
A már visszavonult brazil csatár Ibrahimovic gyerekkori példaképe, önéletrajzi könyvében a svéd támadó többször méltatta Ronaldót, akinek mozdulatait edzéseken igyekezett begyakorolni.
„Ez volt a legjobb, ami tegnap este velem történt. Minden idők legjobb játékosa, Ronaldo. A Fenomén” – kommentálta Ibrahimovic az egyik közösségi oldalra feltöltött képet, amelyen együtt szerepel kedvencével.
Legfrissebb hírek

Öt PSG-játékos az év álomcsapatában a FIFPro-nál
Minden más foci
2025.11.03. 17:40

Ligue 1: a 94. percben szerzett góllal nyert a PSG
Francia labdarúgás
2025.11.01. 23:05
Ezek is érdekelhetik





