Videó: „gyönyörű” öngóllal indult a kenyai bajnoki meccs
A Sofapaka–Gor Mahia kenyai bajnoki labdarúgó-mérkőzés meglehetősen rosszul indult a hazaiak számára. A második percben Eugene Asike haza akarta adni a labdát, de annyira „precízen" rúgta meg, hogy a hálóban kötött ki. Ezzel együtt a Sofapaka örülhetett a meccs végén 3–2-re győzött. Íme, az öngól!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







