Videó: botrány volt a PAOK-Olympiakosz görög rangadón

MTI MTIMTI MTI
2009.03.09. 12:04
Címkék
Összecsaptak a szurkolók és a rendőrök a görög labdarúgó-bajnokság rangadója, a PAOK Szaloniki–Olympiakosz Pireusz mérkőzés előtt és után is.
A vasárnapi találkozó előtt a drukkerek kövekkel, lécekkel és házilag készített robbanószerekkel támadtak a rendőrökre, akik válaszul könnygázt vetettek be. A helyszínre érkező mentőknek tucatnyi könnyű sérültet kellett ellátniuk. A gól nélküli döntetlennel végződő mérkőzés lefújását követően a PAOK szurkolói berohantak a pályára, és megtámadták az ellenfél játékosait, az Olympiakosz futballistáinak azonban sikerült az öltözőbe menekülniük.

A BOTRÁNYOS RANGADÓ

A BOTRÁNYOS RANGADÓ

Legfrissebb hírek

Donald Trump adja át a trófeát a vb-győztesnek

Foci vb 2026
15 perce

Itt tekinthető meg Cristiano Ronaldo két gólja!

Foci vb 2026
23 perce

Kalidou Koulibaly a norvégok elleni teljesítményéről: Sokat hibáztam

Foci vb 2026
30 perce

Strandkézi-vb: Dániát is legyőzte, továbbjutott a magyar válogatott

Kézilabda
30 perce

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
36 perce

Portugália magabiztosan vezet Üzbegisztán ellen egy félidő után

Foci vb 2026
59 perce

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
1 órája

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
1 órája
Ezek is érdekelhetik