Románia: rendőrt ütött a Steaua klubigazgatója

2006.05.09. 11:37
Címkék
Fél évre eltiltotta minden futballal kapcsolatos tevékenységtől Mihai Stoicát (képünkön), a Steaua Bucuresti klubigazgatóját a Román Labdarúgó-szövetség.

Stoicát azért tiltotta el a szövetség, mert a hétvégi Bistrita elleni bajnoki mérkőzés után megütött egy rendőrt.

A sportvezetőnek az 1-0-ra elvesztett találkozó után elkövetett tettéért ezenkívül 1000 eurós büntetést is be kell fizetnie a szövetség számlájára.

A Steauának továbbá két hétig nélkülöznie kell Victorias Iacobot, akit a játékvezető kiállított, és a csapatkapitányt, Mirel Radoit, aki a meccs után dühében kézzel tört be egy ablakot.
A román bajnokság élcsoportja:
1. Sportul 50 pont
2. Rapid Bucuresti 50
3. Dinamo Bucuresti 49
4. Steaua Bucuresti* 49
* A Steaua egy meccsel kevesebbet játszott riválisainál.
Legfrissebb hírek

Pape Gueye duplázott, Szenegál öt gólt vágott Iraknak – videók

Foci vb 2026
12 perce

Szenegáli kiütés emberelőnyben: az afrikai csapat nagy lépést tett a továbbjutás felé

Foci vb 2026
14 perce

Dembélé főszereplésével a franciák simán nyerték a csoportrangadót a norvégok ellen

Foci vb 2026
19 perce

Zárás az I-csoportban: Norvégia–Franciaország 1–4, Szenegál–Irak 5–0

Foci vb 2026
19 perce

Ismaila Sarr közben megdöntötte a szenegáli vb-rekordot

Foci vb 2026
30 perce

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon

F1
34 perce

A szenegáliak menetelése nagyon nem jó Skóciának

Foci vb 2026
39 perce

Javulnak Szenegál esélyei: két gyors gól, és már 3–0 az állás Irak ellen

Foci vb 2026
49 perce
Ezek is érdekelhetik