A holland szövetség fegyelmi bizottsága a fellebbezés dacára helybenhagyta Pető Tamás négymeccses eltiltását, így a magyar középpályás legfeljebb a bajnoki rájátszásban erősítheti ismét csapatát. Pető a Vitesse elleni bajnokin lefejelte Mads Junkert, a bíró nem vette észre a mozdulatot, viszont a kamerák lebuktatták a vétkest.
Legfrissebb hírek

Jön a folytatás!
Foci vb 2026
24 perce
Ezek is érdekelhetik




