24 ÓRA

Vágólapra másolva!
2009.06.15. 02:26
Címkék

Drogba is gólt szerzettDrogba is gólt szerzett

ELEFÁNTCSONTPART. A hazai válogatott 2–1-re legyőzte Kamerunt azon a jótékonysági mérkőzésen, amelyet a márciusi abdijani stadionkatasztrófa 19 halálos áldozatára emlékezve rendeztek. Az „elefántok” góljait Didier Drogba és Romaric szerezte, a vendégek részéről Carlos Mokake szépített a tragédia helyszínén vívott találkozón.

Bisztrov jobban van

OROSZORSZÁG. Javul az állapota a Rubin Kazanyt erősítő Pjotr Bisztrovnak, aki a Rosztov elleni szombati mérkőzés (0–2) hosszabbításában rosszul lett, és összeesett. Az első hírek agyvérzésről szóltak, ám ezt utóbb nem erősítették meg az orvosok, akik a rekkenő hőség számlájára írták a középpályás kiszáradását és napszúrását .

Penev visszatérne

BULGÁRIA. Újra futballozna Luboszlav Penev, a CSZKA Szófia vezetőedzője. A 42 éves egykori kiváló támadó 2002-ben vonult vissza, de állítása szerint folyamatosan edzésben van, így nem zárta ki, hogy a következő szezonban ismét pályára lép a legutóbbi bajnokságot a második helyen záró csapatban.

Legfrissebb hírek

NS-képeslap: verseny- és szabadidősport-paradicsom Bicskén

Labdarúgó NB II
11 perce

Berlini üzenet: családtagját veszítette el a Hertha BSC…

Labdarúgó NB I
21 perce

Videó: hatalmas ütések – a youtuber térdre rogyott Joshua lábai előtt

Ökölvívás
23 perce

Folytatódhat a jogi csatározás a Bolgár Olimpiai Bizottság elnöki tisztéért

Egyéb egyéni
24 perce

Nem indul az alpesi síző Steen Olsen a téli olimpián

Téli sportok
44 perce

Jövő év végén visszavonul Stan Wawrinka

Tenisz
48 perce

NHL: 11 gól Anaheimben, Sherwood-tripla a Canucksban

Amerikai sportok
1 órája

Parázs meccsen győzte le a Minnesota az Oklahoma Cityt az NBA-ben

Amerikai sportok
1 órája
Ezek is érdekelhetik