FEHÉRVÁRI TITÁNOK–FERENCVÁROSI TC 4–3 (0–0, 2–0, 2–3)
Székesfehérvár, 150 néző. V: Árkovics, Barabás, Baros
FEHÉRVÁR: BECZE – Barabás, Bedő, Hegyi Á., FEIL A. (3), SOFRON 1, Kiss-Juhász, Somogyi, NÉMETH P. (1), NAGY G. 2, KÓGER D. 1, Feil R., Sárközi, Roczanov, Szűcs G., Szabó J., Galambos, Gazdag, Hortolányi, Molnár Á. Edző: Kóger István
FERENCVÁROS: SZŐKE – Bontovics, Kordisz 1, Szappanos, Hoffmann, Jánosi, KRISZTU G. 1, Vígh, SCHELLIN 1 (2), Kiss G., Székely Mádai L., Simon D., Major, Gergely Zs., Nyerges, Serdült, Kling, Kolbenheyer, Nagy L., Orbán. Edző: Dragomir György
Kiállítások: 29 perc+végleges fegyelmi (Hegyi), ill. 29 perc+10-10 perc fegyelmi (Hoffmann, Gergely)+végleges fegyelmi (Vígh)

Parázs derbi kerekedett a záró harmadra a mérkőzésből, az addig alvó FTC nagy erőket mozgósítva kiegyenlítette kétgólos hátrányát. Már-már döntetlennek látszott a végeredmény, de az addig lelkesen játszó és remekül kontrázó Titánok a lefújás előtt kevéssel beütötte a győztes gólt, megszerezve első győzelmét.

Mestermérleg
Kóger István: – Áhítottuk a sikert. A győzelemből is tanulunk, gratulálok játékosaimnak.
Dragomir György: – A helyzetkihasználásunk gyenge volt, ezt a játékot pedig gólra játsszák. Gratulálok a fiataloknak.