Tartanak a magyaroktól

HEKA LÁSZLÓHEKA LÁSZLÓ
Vágólapra másolva!
2004.08.21. 00:23
Címkék
Nem tudtak szívből örülni az Izrael felett aratott, egyébként sem túl acélos 1-0-s győzelem estéjén a horvátok, miután hírül vették, hogy a nem sokra tartott két vb-ellenfél, Izland és Magyarország szintén győzött szerdán.
"A csoport sokkal erősebbnek és kiegyensúlyozottabbnak ígérkezik, mint amilyennek néhány korábban véltük" - írja a legolvasottabb napilap, a zágrábi Vecernji List.
Zlatko Kranjcar szövetségi kapitány "magyar szakértője", az egykor a Ferencvárosnál edzősködő Marijan Vlak ott volt Skóciában. "Fizikailag, taktikailag és technikailag is jók a magyarok, és ha pánikra természetesen nincs is ok, nagyon komolyan kell vennünk ellenfelünket" - vezette fel a szeptember 4-ei találkozót Vlak.
A magyar siker Belgrádban is visszhangot keltett. A szerb lapok "a magyaroktól tökéletességet követelő" Lothar Matthäus sikereként könyvelik el a skóciai 3-0-t - visszagondolva a kapitánynak a Partizannál töltött időszakára, nem kell csodálkoznunk azon, hogy büszkék rá.
Legfrissebb hírek

Humphries és Anderson is bejutott a negyeddöntőbe a darts World Grand Prix-n

Egyéb egyéni
2 órája

Amerikai álom – Bobory Balázs publicisztikája

Minden más foci
2 órája

Csütörtöki sportműsor: Veszprém–Kielce és Barca–Szeged a férfi kézi BL-ben

Minden más foci
2 órája

A pozsonyi Slovan örmény játékosa a szombati vb-selejtezőről; Mezey Györgyre emlékezünk

E-újság
2 órája

Szalahék simán nyertek, és kijutottak a 2026-os világbajnokságra

Foci vb 2026
3 órája

Tizenhárom magyar góllal nyert a CSM Slatina

Kézilabda
3 órája

Szaúd-Arábia futballistái nehezen kiharcolt győzelemmel léptek egyet a vb felé

Foci vb 2026
4 órája

Súlyemelő-vb: világrekord a női 77 kilósok között is

Egyéni
4 órája
Ezek is érdekelhetik