London 2012: az UTE szerezte a legtöbb olimpiai és paralimpiai pontot

MTI MTIMTI MTI
2012.09.11. 14:58
Címkék
Az Újpesti TE versenyzői szerezték összesítésben a legtöbb pontot a londoni olimpián és paralimpián a magyar sportegyesületek közül.
A IV. kerületi önkormányzat keddi tájékoztatása szerint a klub sportolói az olimpián kilenc, míg a paralimpián 22, azaz összesen 31 pontot gyűjtöttek.Az ötkarikás játékokon Berki Krisztián aranyérmes lett lólengésben, míg Karakas Hedvig ötödik a cselgáncsozók 57 kg-os kategóriájában. A vasárnap véget ért paralimpián az újpesti vívók remekeltek, Krajnyák Zsuzsa két ezüst- és egy bronzéremmel, míg Dani Gyöngyi két második hellyel zárt, Juhász Veronika pedig egy ezüstérem mellett egy negyedik helyet is begyűjtött.Az olimpiát figyelembe véve a Budapesti Honvéd zárt az egyesületi rangsor élén.
Legfrissebb hírek

Elkezdődött az E-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
6 perce

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok

Minden más foci
8 perce

Vb 2026: Ecuador–Németország 0–1

Foci vb 2026
16 perce

Vb 2026: Curacao–Elefántcsontpart 0–0

Foci vb 2026
23 perce

Az 1998-as, horvátok elleni negyeddöntő óta nem volt ilyen idős kezdőcsapata a németeknek vb-n

Foci vb 2026
24 perce

Luka Doncic Rómába költöztette élvonalbeli kosárlabdacsapatát

Kosárlabda
33 perce

Elárverezik Diego Maradona „kezezős” labdáját

Foci vb 2026
41 perce

Mourinho poénkodik: Azt akarom, hogy a Real Madrid játékosai veszítsenek!

Foci vb 2026
45 perce
Ezek is érdekelhetik