Paralimpia: Sors Tamás ma már bajnokként száll vízbe

2012.08.31. 09:04
Címkék
Pénteken tovább folytathatja remeklését Sors Tamás úszó, aki csütörtökön aranyérmet nyert 100 méteres pillangóúszásban a londoni paralimpián.

A pécsi sportoló egy nappal címvédése után 100 méter háton bizonyíthat, csakúgy, mint a csütörtöki 100 pillangón szintén döntős Tóth Tamás. Rajtuk kívül még Csúri Ferenc (400 gyors), Ráczkó Gitta (50 pillangó), Kézdi Réka, Engelhardt Katalin és Zámbó Diána (200 vegyes) lesz érdekelt az uszodában.

Az asztaliteniszezők részéről Pálos Péter és Berecki Dezső délelőtt és este játssza második és harmadik csoportmeccsét – a négyesekből az első két helyezett jut a legjobb nyolc közé –, míg Csonka Andrást kora délután szólítják asztalhoz a harmadik találkozójára.

Paralimpiai újoncként kezdi meg szereplését reggel az evezős Lengyel Mónika, valamint dél körül a sportlövő Dávid Krisztina.

Legfrissebb hírek

Kl-selejtező: Markgráf kezd a DVSC ellen, Erdélyi a kapuban a Lokinál – kezdőcsapatok

Európa-konferencialiga
2 perce

Kiss Csaba: Nagyon bízom a nemzetközi indulásban

Vízilabda
10 perce

A bokafájdalom ellenére magabiztosan teljesítette a Darálót

Csupasport
16 perce

Efraín Juárez: A helyzet túl zajos, de nem reménytelen

Európa-konferencialiga
17 perce

Xavival is tárgyalt a holland szövetség a kapitányi posztról – sajtóhír

Minden más foci
27 perce

Levetnék a „Pancserszter” gúnynevet, aranyéremre tör a Manchester United

Angol labdarúgás
58 perce

„Mindig jelen leszel” – Messi elköszönt édesapjától

Minden más foci
1 órája

Kerek, keretes szerkezetű pályafutás – Hosszú Kávé Fejszés Attilával

Képes Sport
1 órája