Lengyelország: magyar játékos lett a hónap legjobbja!

2015.09.01. 13:14
null
Nikolics Nemanja lett a hónap legjobbja Lengyelországban (Fotó: legia.com)
A csapatkapitányok és a szurkolók Nikolics Nemanját, a Legia Warszawa csatárát választották meg augusztus hónap legjobb labdarúgójának Lengyelországban.

 

Nikolics lőtt a legtöbbször (26-szor) kapura a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ekstraklasa) és 19-szer el is találta a célt. A magyar csatár hét mérkőzésen hét gólnál jár a bajnokságban, és több alkalommal bekerült a hétvége válogatottjába is.

Augusztusban a csapatkapitányok és a szurkolók szavazatai alapján Nikolics lett a legjobb játékos Lengyelországban.

Legfrissebb hírek

Szalai Attila: Szeretnék hosszú távú szerződést kötni egy csapattal

Légiósok
2026.05.30. 08:30

Lukas Podolski befejezi labdarúgó-pályafutását – hivatalos

Minden más foci
2026.05.22. 19:33

Szabó Levente megtalálta a számítását, és már nemzetközi kupaindulásért küzd a Zaglebie Lubin szerelésében

Légiósok
2026.05.15. 09:17

Lengyelország: a korábbi fehérvári és újpesti szakember lett a Cracovia edzője

Minden más foci
2026.04.22. 06:55

Legia Warszawa: 110 év piros-fehér-zöldben

Képes Sport
2026.04.01. 15:09

Vasiljevic Andrejért két és fél millió eurót fizetett a Hamburg

Labdarúgó NB I
2026.03.28. 09:23

Videó: Szabó Levente megszerezte első gólját lengyel csapatában

Légiósok
2026.02.06. 20:19

Szalai Attila vesztes bajnokin mutatkozott be az új csapatában

Légiósok
2026.02.01. 14:58
Ezek is érdekelhetik