Légiósok: Németh Krisztián jobb lehetőségre vár, nem megy a Kerkirához

2011.08.19. 12:56
Címkék
Korábban már beszámoltunk arról, hogy görög források szerint a korfui Kerkira szerette volna kölcsönvenni a bajnok Olympiakosz magyar válogatott csatárát, Németh Krisztiánt, ám a legfrissebb hírek szerint a támadó elutasította a lehetőséget.

Németh Krisztián nem kívánt a Kerkirához szerződni, ezért a két klub egyezsége ellenére nem szerződik a korfui klubhoz – állítja egybehangzóan több görög internetes oldal.

A hírek szerint az Olympiakosz és a játékos képviselői most azon dolgoznak, hogy egy másik csapatot találjanak a csatárnak, aki valószínűleg ismét – tavasszal a Voloszban játszott – kölcsönbe kerülhet egy másik klubhoz.

A csatárt képviselő CMG menedzseriroda részéről Kövesdi Viktor elmondta, Németh Krisztián egyelőre kivár.

„Krisztián úgy gondolta, hogy amíg vannak kedvezőbbnek tűnő lehetőségek, addig nem kötelezi el magát, meghallgat más ajánlatokat is. Ezért döntött úgy, hogy nem szerződik a Kerkirához" – nyilatkozta a Nemzeti Sport Online kérdésére a játékosügynök, aki hozzátette, augusztus 31-ig mindenképpen el kell dőlnie, hogyan alakul a csatár pályafutása. Arra van a legnagyobb esély, hogy ismét kölcsönadja őt az Olympiakosz, de egyelőre más lehetőséget sem lehet kizárni.

Legfrissebb hírek

Ancelotti elárulta, miért nem küldte pályára Neymart a japánok ellen

Foci vb 2026
4 perce

Németország–Paraguay, a kezdőcsapatok

Foci vb 2026
25 perce

A spanyolok meccsén svéd, a portugálokén norvég bíró vezet

Foci vb 2026
28 perce

Undav és Havertz is ott van a németek kezdőjében Paraguay ellen

Foci vb 2026
34 perce

Lovasíjász-bajnokságot rendeznek a hét végén a Kassai Völgyben

Egyéb egyéni
37 perce

Japán szerzett vezetést, a brazilok a második félidőben kettővel válaszoltak – videók

Foci vb 2026
55 perce

Martinelli volt a csodacsere, Brazília fordított, és továbbjutott Japán ellen

Foci vb 2026
57 perce

A ZTE védője a Qarabaghoz szerződik – NS-infó

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik