nemzetisport.hu 2016.09.13 11:57 Frissítve: 2016.09.13 12:19

MLSZ: sikeres méhkeréki óvás; időpontváltozások

A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága helyt adott a Méhkerék által benyújtott óvásnak, így az eredetileg 1–1-es döntetlennel záruló, Dabas elleni idegenbeli mérkőzést 3–0-s gólkülönbséggel a vendégek javára írták jóvá. 




A szeptember 17-én 16 órára kiírt Dabas-Gyón FC–Budafok összecsapást szeptember 16-án 16 órakor rendezik meg, a 24-én 17 órára tervezett ETO FC Győr–III. Ker. TVE meccset 18 órakor, a 18-án, 11-re meghirdetett Videoton II–Ajka mérkőzést pedig 16 órakor.

A Magyar Kupában a 21-én 15 órára kiírt 43. sz. Építők SK–Békéscsaba találkozót 13 órára hozták előre, a Loland Nyúl SC–Rákosmente KSE összecsapást 15 óráról 16 órára csúsztatták, a Dabas-Gyón FC–Komáromi VSC meccset pedig a Maglódi TC Sporttelepen rendezik meg.

MAGYAR KUPA
1. FORDULÓ (a 64 közé jutásért)
SZEPTEMBER 14. (szerda)

15.30: BKV Előre–Ferencváros
15.30: Zalakomár–Gyirmót
15.30: Rakamaz–Mezőkövesd
15.30: Szekszárd–Paks
15.30: Füzesgyarmat–Haladás
15.30: Felsőzsolca–Újpest
15.30: Testvériség SE–Vasas
15.30: Oroszlány–MTK
15.30: Mórahalom–Bp. Honvéd
15.30: Eger–DVTK
18.00: PMFC–Videoton
18.00: ETO FC Győr–DVSC (Tv: M4 Sport)

SZEPTEMBER 21. (szerda)

13.00: 43. sz. Építők–Békéscsaba
15.00: Kecskemét–Babócsa
15.00: Veszprém–Kozármisleny
15.00: Komló–Csákvár
15.00: Pétervására–Soroksár
15.00: Inter CDF–Mosonmagyaróvár
15.00: ESMTK–Vác
15.00: Balatonlelle–Budaörs
15.00: Tevel–ZTE
15.00: Kazincbarcika–Sopron
15.00: Siklós–SZEOL
15.00: Baktalórántháza–Cigánd
15.00: Csepel–Cegléd
15.00: Hódmezővásárhely–Kisvárda
15.00: Monor–Szolnok
15.00: Vértessomlói KSK-Tata–Puskás Akadémia
15.00: Hévíz–Szeged 2011
15.00: Andráshida–Balmazújváros
15.00: Iváncsa–Nyíregyháza
15.00: Tállya–III. kerületi TVE
15.00: Ménfőcsanak–Ajka
15.00: Mád–Edelény
15.00: Marcali–Pénzügyőr
15.00: Cered–Csorna
15.00: Várpalota–Bicske
15.00: Balatonfüred–Tiszakécske
15.00: Balkány–Budafoki MTE
15.00: Dunaharaszti–Olajmunkás SE
15.00: Taksony–Érd
15.00: Bácsalmás–Diósd
15.00: Mór–FC Dabas
15.00: Balassagyarmat–Hajdúböszörmény
15.00: Dabas-Gyón–Komárom
15.00: Gyula–Tiszaújváros
15.00: Tiszasziget SE–Pécsi EAC
15.00: Méhkerék–Putnok
15.00: Koroncó–Bonyhád
15.00: Makó–Sárvár
15.00: Törökszentmiklós–FC Hatvan
15.00: Berettyóújfalu–STC Salgótarján
15.00: Szentantalfa–Király SZE
15.00: Tura–Nyírbátor
15.00: Nagykáta–SZTK-Erima
15.00: Berkenye–Jászberény
15.00: Kondoros–Kaposvár
15.00: Körmend–Szajol
15.00: Sárrétudvari–Dunaújváros
15.00: Nagykanizsa–Celldömölk
15.00: Sellye–Szentlőrinc
16.00: Nyúl–RKSK 
17.00: REAC–Siófok
19.00: Tatabánya–Dorog

 AZ ÁLLÁS
1. Szigetszentmiklós 6 5 1 13–2 +11  15
2. Budafoki MTE 6 5 1 12–5 +7  15
3. Ferencvárosi TC II. 6 4 2 11–2 +9  14
4. Dunaújváros 6 4 2 14–6 +8  12
5. Pécsi MFC 6 3 1 2 8–5 +3  10
6. Méhkeréki SE 6 3 1 2 12–10 +2  10
7. Pénzügyőr SE 6 3 1 2 11–10 +1  10
8. Paksi FC II. 6 3 1 2 8–9 –1  10
9. FC Dabas 6 2 2 2 7–8 –1  8
10. Dunaharaszti MTK 6 2 1 3 6–6 0 7
11. Hódmezővásárhelyi FC 6 2 1 3 8–9 –1  7
12. Szekszárdi UFC 6 2 1 3 4–7 –3  7
13. Dabas-Gyón FC 6 2 1 3 9–14 –5  7
14. Szentlőrinc SE 6 2 1 3 7–12 –5  7
15. Várfürdő-Gyulai Termál FC 6 2 4 4–6 –2  6
16. Mórahalom VSE 6 2 4 8–11 –3  6
17. Békéscsaba 1912 Előre II. 6 2 4 7–16 –9  2
18. Sport 36 Komlói Bányász 6 1 5 4–15 –11  1

 

2021.06.04 11:35:40

Labdarúgó NB II MALONYAI PÉTER

A Vasas elnöke feljelenti klubját, a csapat nem játszhat otthon, az adósság örök…

2021.05.26 21:43:36

Labdarúgó NB II CS. P.

A megdöbbentő kép a múlté: a szatmári falu polgármestere eltakaríttatta a sportterepre hordott hulladékot

2021.05.21 11:38:25

Labdarúgó NB II F. B., P. Gy.

A Loki nem roppant össze és aranyérmes lett • Remekelt a Pécs és az Ajka • A Kaposvár az NB I után a másodosztályból is kiesett.