Igazságos pontosztozkodás Kozármislenyben

2023.09.03. 16:50
Az NB II 7. fordulójában a Kozármisleny a Szegedet fogadta. Az első félidő hosszabbításában szerzett vezetést a hazai csapat, a szünet gyorsan egyenlítettek a vendégek, és ugyan mindkét csapat még egyszer betalált, de les előzte meg mindkét helyzetet, így maradt az 1–1-es döntetlen.

Lendületes meccset vívtak a felek (Fotó: Kozármisleny FC)

LABDARÚGÓ NB II
7. FORDULÓ

HR-RENT KOZÁRMISLENY–SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA1–1 (1–0)
Kozármisleny, 600 néző. Vezette: Derdák Marcell (Kulman Tamás, Mohos Milán)
KOZÁRMISLENY: Lékai – Beke P., Gajág, Füredi, Turi – Nagy E., Kozics (Sági, 78.) – Vajda R. (Hegedűs M., a szünetben), Kirchner (Major S., 57.), Molnár Á. (Barkóczi, 57.) – Nagy K. (Horváth P., 57.). Vezetőedző: Aczél Zoltán
SZEGED: Molnár-Farkas – Gera N., Szilágyi Z., Nagy Zs., Tóth B. – Prosser (Doncsecz, 90+3.), Haris (Palincsár, 68.), Nyári P. (Borvető, szünetben) – Gajdos (Márkvárt, a szünetben), Bíró B. (Magyar Zs., 90+3.), Óvári. Vezetőedző: Alekszandar Sztevanovics
Gólszerző: Molnár Á. (45+1.), ill. Bíró B. (48.)
Aczél Zoltán:– Az első tíz percet leszámítva nem játszottunk jól, ebben a szezonban ez a hetedik meccsünkön fordult elő először. A hozzáállással nem volt probléma, ráadásul szerencsés gólt szereztünk a félidő végén.
Alekszandar Sztevanovics:– A csákvári rossz teljesítmény után most elégedett vagyok a játékunkkal, bár csak egy pontot szereztünk. Ez is több mint a semmi, a hozzáállásra és az akaratra nem lehet panasz.

A mérkőzés legelején kezdeményezően lépett fel a Kozármisleny, de a félidő derekán inkább már a szegediek akarata érvényesült, a keresztlécet egyszer el is találták. Már biztosnak tűnt a gól nélküli döntetlen a szünetben, amikor a hosszabbításban érkezett Molnár Ádin,és megszerezte a Kozármislenynek a vezetést. A második félidő elején egyből egyenlített Bíró Bence révén a vendégcsapat. Majd a játékrész felénél Borvető, míg a másik oldalon a mérkőzés végén Hegedűs talált a kapuba, de mindkét helyzetet les előzte meg, így nem született több érvényes találat, azaz maradt az 1–1-es eredmény.

18. Mosonmagyaróvár7256–18–122

90+4. perc: A játékvezető lefújta a találkozót. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+4. perc: Hegedűs lépett ki, és lőtt a kapuba Molnár-Farkas mellett, de a zászló itt is a magasban volt les miatt.

90+3. perc: Szegedi csere, Bíró és Prosser ment le, és érkezett Magyar Zs. és Doncsecz.

4 perc hosszabbítást mutatott fel a tartalék játékvezető.

88. perc: Gera kapott sárgát, Hegedűs visszahúzásáért.

86. perc: Nagy E. távoli lövését fogta a vendégkapus.

85. perc: Barkóczi cselezett a szélről befelé és lőtt, Molnár-Farkas fogta.

82. perc: Turi bal oldali beadását kivetődve fogta Molnár-Farkas.

78. perc: Hazai csere, Kozics helyett Sági folytatja.

78. perc: Márkvárt kapott sárga lapot Barkóczi buktatásáért.

75. perc: Újabb kiugratás érkezett Borvető felé, aki jól fedezte a labdát, de kisodródott, így már csak éles szögből tudott lőni, viszont Lékai jól zárta a szöget és védett.

68. perc: Szegedi csere, Haris helyére érkezett Palincsár.

67. perc: Molnár-Farkas rúgta ki a labdát, fejbe találta Barkóczit, majdnem a kapuba pattant a labda.

66. perc: Óvári elé érkezett Lékai, elvitte mellette, és éles szögből kapura emelt, de Gajág mentett.

64. perc: Turi labdája volt kicsit hosszú Majornak, így azMolnár-Farkasé lett.

62. perc: Borvető lépett ki a védők közül, és gurított Lékai mellett a kapuba, de az asszisztens már jóval előbb lest jelzett.

57. perc: Hármas mislenyi csere, Kirchner, Nagy K. és Molnár Á. helyett Major, Horváth P. és Barkóczi folytatja.

56. perc: Molnár Á. iramodott meg a jobb szélen, és lerázott három szegedi védőt, majd lőtt, Molnár-Farkas bravúrral hárított.

55. perc: Füredi kapott sárga lapot lerántásért.

48. perc: Góól! A szünetben érkező Márkvárt adta be a labdát bal szélről, Bíró kapásból kilőtte a kapu bal alsó sarkát.1–1!

46. perc: Hazai oldalon Vajda helyére érkezett Hegedűs, a vendégoldalon Gajdos és Nyári helyett érkezett Márkvárt és Borvető a szünetben.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

45+2. perc: Vége az első félidőnek.

45+1. perc: GÓÓÓÓL!!! A szegedi tizenhatoson belül Molnár Á. került helyzetbe, közelről, éles szögből beadta a labdát, amibe még valaki beleért a szegediek közül, és a labda a vendégkapuban kötött ki.1–0!

1 perc lesz a hosszabbítás az első félidő végén.

44. perc: Kozics szabadrúgását öklözte ki Molnár-Farkas, amit Molnár Á. kapásból kapura lőtt, ezt már fogta a szegedi kapus.

37. perc: Szilágyi kapott sárga lapot Turi buktatásáért.

35. perc: Haris lőtt távolról kapu mellé.

28. perc: Haris végzett el egy szabadrúgást 25 méterről, kapu fölé lőtt.

22. perc: Vajda jobb oldali szabadrúgása tekeredett a hosszú kapufa felé, Molnár-Farkas érezte, hogy senki nem éri el, így nem avatkozott játékba, és a labda érintés nélkül hagyta el a játékteret.

19. perc: Nyári távoli lövése csattant a felső lécen.

17. perc: Egy vendégszöglet után érkezett fejest Gajág fejelt ki a kapu előteréből.

14.perc: Nyári keresztlabdája lett jó Prossernek ajobb szélen, aki egy csel után célba vette a hosszú alsó sarkot, de Lékai hárított.

12. perc: Vajdát szerelte becsúszva Tóth B. a szegedi tizenhatoson belül.

6. perc: Kozics ívelt egy bal oldali szabadrúgást a kapu elé, senki nem tudott belefejelni a labdába, és így az Molnár-Farkasé lett.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy az eddig remekül szereplő, már négy sikert elérő Kozármisleny a feljebb vágyó Szeged ellen.