Labdarúgás: a Puskás Akadémia Bicskén játszott gálamérkőzést

2023.03.09. 10:13
null
A fehér mezes bicskeiek egy félidőn át tartották a lépést a Puskás Akadémiával
A Puskás Akadémia elleni gálamérkőzéssel avatták fel az NB III-ban szereplő Bicskei TC felújított klubházát.

Telt ház, közel 400 szurkoló és vendég előtt kezdte meg szerdán délután Tessely Zoltán, a Bicskei TC elnöke az új klubházfejlesztés átadó ünnepségét, majd Bálint Istvánné polgármester köszöntötte az egybegyűlteket. Bánki Erik országgyűlési képviselő, az Országgyűlés gazdasági bizottságának elnöke és a Magyar Labdarúgó-szövetség elnökségi tagja kiemelte Bicske sportváros jellegét és azt, hogy méltán lehet büszke a BTC-közösség az elmúlt hét év fejlesztéseire.

Az ünnepség keretében az NB III Nyugati csoportjának hetedik helyén álló bicskei csapat az NB I-ben ötödik Puskás Akadémiával játszott gálamérkőzést. A gól nélküli első félidő után az élvonalbeliek a második játékrészben már háromszor is betaláltak, Lamin Colley duplájával és Szolnoki Roland góljával 3–0-s győzelmet arattak.

Legfrissebb hírek

Újpest: Markgráf Ákos orvosi vizsgálaton vett részt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2 órája

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
22 órája

NB I: hosszabbítás Felcsúton és Kispesten is

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 07:38

Jurek és Kerezsi is végleg az MTK-hoz került – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 11:29

A Puskás Akadémia 34 éves kapusa szerződést hosszabbított

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 10:55

Közel az egyezség az Újpest és a Puskás Akadémia között – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.11. 10:58

Kinevezte új vezetőedzőjét a Puskás Akadémia – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.03. 07:49

Orbán Viktor is reagált Hornyák Zsolt távozására

Labdarúgó NB I
2026.06.02. 15:57
Ezek is érdekelhetik