NB II, Keleti csoport: jó meccsen győzött a Kazincbarcika

2008.10.04. 17:18
Kifejezetten élvezetes meccsen, óriási hajrával győzött a labdarúgó NB II 9. fordulójában a Kazincbarcika a BKV Előre ellen. A barcikaiak a 81. percben még hátrányban voltak, de Bányai két és Debreczeni egy találatával meg tudták fordítani a találkozó állását.

LABDARÚGÓ NB II

KELETI CSOPORT, 9. FORDULÓ
KAZINCBARCIKAI SC–BKV ELŐRE 4–2 (1–0)
Kazincbarcika, 300 néző. Vezette: Pető P. (Janitz, Varga G.)
KAZINCBARCIKA: Botló – Hanász, Bányai (Romhányi , 89.), Kovács R., Sebők T. – Engi (Debreczeni, 54.), Olasz, Zimányi, Kerekes (Stevica, 56.) – Kovács P., Binder
Vezetőedző: Koleszár György
BKV ELŐRE: Bácskai – Baranyai, Molnár A., Benke, Forró – Halgas, Varga E., Galántai, Gulyás – Csopaki, Török
Vezetőedző: Gergely Károly
Gólszerző: Engi (1–0) a 19., Benke (1–1) a 29., Benke (1–2) a 47., Bányai (2–2) a 81., Bányai (3–2) a 88., Debreczeni (4–2) a 90. percben
Koleszár György: – Káprázatos hajrával csodálatos mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk.
Gergely Károly: – Nyolcvan percig úgy tűnt, hogy magabiztosan megnyerjük a meccset, de váratlan fordulat következett be és mindhárom pont kicsúszott a zsebünkből.