MLSZ: 300 ezres csekkel fejezi be a szezont a Haladás

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.05.05. 08:12
A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága május 3-ai ülésén pénzbüntetéssel sújtotta a Vasast, a Honvédot, az Újpestet, a Videotont és a Haladást is.

Bertus Lajos (Paks) 1, Balajcza Szabolcs (Újpest) 1 soron következő bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott. Bertus Lajos (Paks) 1, Balajcza Szabolcs (Újpest) 1 soron következő bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A FEB-tárgyalás megtartása után Laczkó Zsolt (Békéscsaba), mint visszaeső, korábbi, 6 találkozóra szóló eltiltását hatályában változatlanul fenntartották. Keresztúri András technikai vezető és Kecskés Zoltán edző (mindkettő Vasas) mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 1-1 soron következő NB I-es bajnoki meccsre szóló eltiltást kapott.

További fegyelmi határozatok:

A fegyelmi bizottság

– az MTK–Vasas mérkőzéssel kapcsolatban a Vasast mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezet szidalmazása) 100 000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezte.

– a Puskás Akadémia–Honvéd mérkőzéssel kapcsolatban a Honvédot mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezet és a játékvezetők szidalmazása) 100 000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezte.

– az Újpest–Videoton FC mérkőzéssel kapcsolatban az Újpestet mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (az ellenfél és más sportszervezet szidalmazása) 100 000 Ft, a Videoton FC-t mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (az ellenfél szidalmazása) 100 000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezte.

– a Haladás–FTC mérkőzéssel kapcsolatban a Haladást mint visszaesőt, mérkőzésrendezési előírások megsértéséért, szurkolói részéről pirotechnikai eszközök beviteléért és használatáért, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (az ellenfél és más sportszervezetek szidalmazása), valamint szurkolói által különböző tárgyak játéktérre dobásáért 300 000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezte.

A további határozatokról itt olvashat!

 

Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
4 órája

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
6 órája

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
9 órája

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
11 órája

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
13 órája

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
15 órája

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
15 órája

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik