KTE: családi okokból Kamerunba ment, de „elvétette” a kontinenst

2015.03.06. 07:34
Kalandos pályafutást tudhat maga mögött George Menougong. A 29 éves kameruni származású, ám mára magyar állampolgársággal is büszkélkedő csatár korábban szerepelt Nagykállón, Jászapátiban, a Nyíregyháza Spartacusban, játszott Bőcsön, a Diósgyőri VTK-ban és a Kazincbarcikában, tavaly pedig a Mezőkövesd keretéhez tartozott. Aztán a télen odébbállt, a hírek szerint külföldre készült.

Meglepetésre az alapozási időszakban mégis Kecskeméten tűnt fel, s a felkészülési mérkőzéseken egyre jobban játszott, mégsem lett a KTE futballistája. Pedig Rózsa Pál tulajdonos elismerően szólt róla.Rózsa Pál tulajdonos elismerően szólt róla.

„George Menougong biztató formában játszik, jól megértik egymást Bebetóval, jó szellemű csatár, százhatvan centisen is nekimegy a kétméteres védőnek. A Lombard ellen azonban még nem lesz velünk, mert családi okból Kamerunba utazott.”

Úgy tűnik, George Menougong „elvétette” az irányt, ugyanis Afrika helyett Délkelet-Ázsiába, Indonéziába ment. A tribunnews.com szerint a múlt héten az indonéziai élvonalban szereplő Persib Bandungnál próbálkozott.

Megkeresésünkre Sallói István, a KTE klubigazgatója elmondta, meglepte a kecskemétieket a történet, nem gondolták volna, hogy a bajnoki rajt előtt családi gondokra való hivatkozással lép le a csatár.

„Szerződés nem köti hozzánk George-ot – fejtette ki a klubigazgató. – Ennélfogva számon kérni sem nagyon lehet, ám gond azért akad vele, hiszen füllentett.”

Legfrissebb hírek

Botrányos meccs adhat új lendületet a KTE-nek

Labdarúgó NB II
12 órája

Feczkó Tamás bajnokságot befolyásoló játékvezetői hibáról beszélt a Honvéd veresége után

Labdarúgó NB II
Tegnap, 10:53

Feszült hangulatú meccset nyert meg a Kecskemét a Bozsik Arénában

Labdarúgó NB II
2026.03.09. 21:53

Könnyedén nyert a Falco, vége a körmendi vesszőfutásnak a férfi kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2026.03.06. 20:43

Borbély: Eddig volt két jobb csatárunk Piscsurnál

Labdarúgó NB I
2026.03.05. 10:02

Borbély Balázs: Az első húsz percben sem a hozzáállással, sem a játékkal nem voltam elégedett

Labdarúgó NB I
2026.03.04. 08:02

A Honvéd és a Kecskemét is két gólt szerezve nyert – ez történt szombaton az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.02.28. 17:00

Megtört a KTE rossz sorozata a Budafok ellen

Labdarúgó NB II
2026.02.28. 16:51
Ezek is érdekelhetik