FTC: Adams hazájában naponta 140 Akeem-mezt adnak el

2013.10.11. 08:53
Abigail Francis értékesítési menedzser a trinidadexpress.com oldalnak arról számolt be, hogy hazájában naponta mintegy 140 darab !Support, Akeem! felirattal ellátott pólót adnak el, amely a Ferencváros szívinfarktussal kórházba került labdarúgójának, Adamsnek a gyógyulását hivatott segíteni.

Hasonló céllal először a trinidadi válogatott legutóbbi, Új-Zéland elleni mérkőzésén lehetett pólót vásárolni, amely most kikerült kereskedelmi forgalomba is.Hasonló céllal először a trinidadi válogatott legutóbbi, Új-Zéland elleni mérkőzésén lehetett pólót vásárolni, amely most kikerült kereskedelmi forgalomba is.

Az üzletember elmondta: első körben mintegy ezer pólót nyomtattak, de olyan nagy a kereslet, hogy a napokban boltokba kikerülő termékből – és van olyan nagyáruház, ahol még csak ezt követően lesz kapható – mielőbb újranyomásra lesz szükség. Adams volt iskolájában a tanárok és a diákok is pólóvásárlással szeretnék támogatni őt.

Amint arról korábban már beszámoltunk, a Blikk információi szerint Adamset tegnap levették a lélegeztetőgépről, és fel is ébresztették – most tudatosul benne, hogy mi történt vele.

Legfrissebb hírek

„Nehéz szívvel hagylak el benneteket” – Laura Glauser elköszönt a Fradi családtól

Kézilabda
25 perce

Thomas Doll: A nagyok maradnak a torna végére, a németek is esélyesek

Foci vb 2026
1 órája

Abu Fani a Crvena zvezdánál folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
14 órája

Az FTC felszabadultan játszva mutatná meg a női vízilabda BL-döntőben, hogy mire képes igazán

Vízilabda
2026.06.12. 09:54

A Ferencváros 17 éves csatárral kötött szerződést

Labdarúgó NB I
2026.06.11. 12:47

Gróf Dávid: Ez a fejezet lezárult, meglátjuk, merre visz az élet

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 11:18

NB I: több játékost is igazolt az MTK, a Fraditól ketten távoztak– körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.09. 15:17

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…

Népsport
2026.06.09. 10:33
Ezek is érdekelhetik