Mint ismeretes, a labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton és a klub vezetőedzője, Paulo Sousa szerződést bontott egymással. Szabó Gergő, a fehérvári klub kommunikációs igazgatója az NSO Tv-nek elmondta, abszolút barátilag és a lehető legjobb viszonyban váltak el egymástól a felek. Felidézzük a portugál tréner magyarországi szerepvállalásának legfontosabb pillanatait.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik





