A labdarúgó NB I 16. fordulójában a listavezető Győri ETO a játéknap előtt harmadik Debrecent fogadta. A gyatra első félidő után megszerezte a vezetést a hazai csapat, majd hiába támadt fel és támadt egyre veszélyesebben a címvédő, kihagyta a helyzeteit. A ráadásban a Győrbe csereként beálló Dudás Ádám kihasznált egy újabb debreceni védelmi hibát, s ezzel végleg eldőlt a rangadó.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik





