Kaposvár: Sisa örül az előrehozott pihenőnek, két játékost műtenek

2010.12.06. 08:16
Sisa Tibor, a Kaposvári Rákóczi vezetőedzője örül annak, hogy a Magyar Labdarúgó-szövetség tavaszra halasztotta az NB I eredetileg múlt hétvégére kiírt 17. fordulójának lejátszását – olvasható a zöld-fehérek hivatalos honlapján.

„Több szempont miatt is örülünk annak, hogy vége a szezonnak – mondta a Rákóczi hivatalos honlapjának Sisa Tibor vezetőedző. – Az időjárási körülményeket és a pályák állapotát figyelembe véve, a labdarúgók testi épsége miatt is fontos volt, hogy befejeződjön az év. A játékosok csütörtökig maradnak edzésben, és az esti évzáró után következhet a téli pihenő. A munkát január hatodikán 13 óra 30 perckor kezdjük újra. A fiúk a szabadság alatt sem állhatnak le teljesen: mindenki edzéstervet és pulzusórát kap majd.”

A csapathoz kapcsolódó hír, hogy két játékosra, a marokkói Daniane Dzsavadra és a szerb Drazsen Okukára műtét vár egy-egy apróbb sérülés miatt.

Legfrissebb hírek

Férfi kosár NB I: Kaposvárról igazolt a címvédő Falco

Kosárlabda
2026.06.12. 21:10

A Paks 113 pontot dobott, ki is egyenlített a férfi kosár NB I bronzcsatájában

Kosárlabda
2026.05.17. 20:24

Férfi vízilabda ob I: nyert a fővárosban a Kaposvár

Vízilabda
2026.05.01. 15:27

Férfi kosárlabda NB I: ötödik meccs dönt a Kaposvár–DEAC párharcban

Kosárlabda
2026.04.27. 21:30

Közel került az elődöntőhöz a Falco és a száz pont fölé jutó Atomerőmű

Kosárlabda
2026.04.21. 20:26

Vért izzadva lett bronzérmes a Vasas a női röplabda Magyar Kupában

Röplabda
2026.03.21. 18:49

Schmidt Ádám: A fiatalokat a minőségi létesítményekkel lehet a sporthoz csábítani

Egyéb egyéni
2026.03.19. 20:54

A Kaposvár lesz a Vasas ellenfele a női röplabda Extraliga döntőjében

Röplabda
2026.03.13. 20:52
Ezek is érdekelhetik