Ferencváros: Sinnot és Lowton már nem tér vissza a klubhoz

Vágólapra másolva!
2010.01.04. 10:37
Címkék
Igaz András technikai igazgató a 100% Fradinak elmondta, két légiós nem tér vissza a Ferencváros labdarúgócsapatához.

„Válogatottbeli kötelezettségeik miatt később tér vissza Adnan Ahmed, Rafa Wolfe és Jason Morrison. Ahogy azt már korábban közöltük, Cory Sinnottal szerződést bontott a klub, ő nem tér vissza. A mai állapot szerint Matthew Lowton is Angliában marad családi okok miatt."

„Sam Wedgbury továbbra is rehabilitáción van, később dől el, csatlakozik-e a kerethez. Justin Haberről sok ellentmondó hír jelent meg, a valóság az, hogy őt egy évre kaptuk kölcsönbe a nyáron, azaz mindvégig úgy volt, hogy visszatér, hiszen ő júniusig a mi játékosunk."

„Január tizedikén érkezik Magyarországra Liban Abdi, James Ashmore, Joaquín Martinez, Carlos Alcántara és Bojan Mamics, ők mindannyian a csapattal kezdik másnap a felkészülést" – nyilatkozta a sportvezető.

 

Legfrissebb hírek

F1 75: ajándékba kapott győzelme után kifütyülték Schumachert

F1
9 perce

MotoGP: a legmélyebb pokolból újra a csúcson. Történelmi szezonnak vagyunk szemtanúi?

Egyéb autó-motor
18 perce

Csepel „Csúzlija” – 90 éves lenne Liptai István

Képes Sport
22 perce

Szoboszlai Dominik és Kerkez Milos új fejezetet nyithat a magyar futballban

Angol labdarúgás
44 perce

Duplázott a nyári szerzemény, a Man. City is győzött a PL-rajt előtt

Angol labdarúgás
1 órája

A tisztelet jegyében – Malonyai Péter jegyzete

Angol labdarúgás
1 órája

„Azt nem mondhatom, hogy rosszul játszott” – Kata Mihály Molnár Rajmund mesterhármasáról

Labdarúgó NB I
2 órája

Vasárnapi sportműsor: Szoboszlaiék az angol Szuperkupáért játszanak; három NB I-es meccs

Minden más foci
9 órája
Ezek is érdekelhetik