Szombathely: a Király-kupáért játszik négy dunántúli csapat
Szombaton Szombathelyen rendezik meg a labdarúgó Király-kupát, amelyen négy, az élvonalban szereplő dunántúli csapat méri össze tudását.
Az esemény szerdai sajtótájékoztatóján elhangzott, hogy a házigazda Haladás mellett a Fehérvár FC, a ZTE FC és a Gabona Transz-Kaposvár szerepel majd a tornán. A díszvendég a Feyenoord korábbi játékosa, Róth Antal lesz. A viadal védnöke Király Gábor, az angol másodosztályban szereplő Burnley magyar kapusa, aki a Haladásban kezdte profi pályafutását. A volt válogatott hálóőr felajánlása alapján 300 ezer forintot kap a kupa győztese, 200 ezret a második, 100 ezret a harmadik helyezett. A 2x30 perces mérkőzések közül előbb a Haladás–Fehérvár, majd a ZTE–Kaposvár találkozóra kerül sor, a győztesek játsszák a döntőt, míg a vesztesek a 3. helyért folytatják.
Legfrissebb hírek

Férfi kosár NB I: Kaposvárról igazolt a címvédő Falco
Kosárlabda
2026.06.12. 21:10

Férfi vízilabda ob I: nyert a fővárosban a Kaposvár
Vízilabda
2026.05.01. 15:27
Ezek is érdekelhetik






