Labdarúgó NB I: felfüggesztett zárt kapus büntetés a Nyíregyházának

2007.11.06. 22:58
Címkék
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden úgy döntött, hogy a Nyíregyházának egy hazai bajnoki mérkőzését zárt kapuk mögött kell megrendeznie és 150 ezer forintos büntetést is kapott a klub, ám ezek végrehajtását november 30-ig felfüggesztették.
A szövetség hivatalos honlapja szerint az MTK Budapest elleni találkozón elkövetett diszkriminatív nyíregyházi szurkolói megnyilvánulások indokolták a szankciókat.A Soproni Liga hétvégi fordulójában kiállított játékosok - Csobánki Ádám (Fehérvár FC), Danilo Belic (FC Sopron) és Nikolov Balázs (Győri ETO) - egy-egy bajnoki meccsen nem léphetnek pályára.A Fehérvár FC - DVSC-TEVA találkozón a kispadtól elküldött székesfehérvári technikai vezető, Varga Endre két találkozót kénytelen a lelátóról nyomon követni.
Legfrissebb hírek

Spanyol bajnok lett Nathan Reuversszel a Valencia kosárlabdacsapata

Kosárlabda
19 perce

Csongvai Áron klubtársa a svédek egyik vb-reménye

Foci vb 2026
21 perce

Két magyar edző emelte csúcsra a legendás Pumast

Foci vb 2026
26 perce

Vinícius a vb-n is CR7 nyomdokaiba lépett

Foci vb 2026
46 perce

Már Argentína a vb legnagyobb esélyese az Opta szerint

Foci vb 2026
1 órája

Sportlövészet: Nyitrai Anna trapban 18., több világcsúcs a junior-vb-n

Utánpótlássport
1 órája

A mexikói szurkolók újra megadták a módját az ünneplésnek – videók

Foci vb 2026
1 órája

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik