Kerítésbontás Kispesten, fegyelmi vizsgálat az FTC ügyében

2007.07.26. 19:51
Címkék
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöksége rendkívüli ülésén engedélyezte a Budapest Honvédnak, hogy lebontsa a Bozsik Stadionban a nézőket a pályától elválasztó kerítést, és hazai mérkőzéseit így rendezze meg.
A testület a fegyelmi bizottságot bízta meg a Ferencváros ügyének kivizsgálásával: az NB II-ben a versenyszabályzat szerint csak azok a klubok indulhatnak, melyek nyilatkoznak arról, hogy nem állnak perben az MLSZ-szel. A ferencvárosiak június 20-án elküldték ezt a nyilatkozatot, ugyanakkor május 2-án a bírósághoz keresetet nyújtottak be, melyben az MLSZ alapszabályának több pontját is megtámadják. A bíróság november 6-án tárgyalja a zöld-fehérek beadványát. MTI
Legfrissebb hírek

Donald Trump adja át a trófeát a vb-győztesnek

Foci vb 2026
17 perce

Itt tekinthető meg Cristiano Ronaldo két gólja!

Foci vb 2026
25 perce

Kalidou Koulibaly a norvégok elleni teljesítményéről: Sokat hibáztam

Foci vb 2026
32 perce

Strandkézi-vb: Dániát is legyőzte, továbbjutott a magyar válogatott

Kézilabda
32 perce

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
39 perce

Portugália magabiztosan vezet Üzbegisztán ellen egy félidő után

Foci vb 2026
1 órája

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
1 órája

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
1 órája
Ezek is érdekelhetik