Felkészülési mérkőzés: tizenkilenc debreceni gól Györgytarlón

2007.06.24. 00:29
Címkék
Nem fukarkodott a gólokkal a háromszoros bajnok Debrecen labdarúgó-csapata, ugyanis 19 góllal terhelte meg a györgytarlóiak hálóját - erről a Loki internetes oldala számolt be.
A Györgytarló gárdája a megyei harmadosztályú bajnokság második helyén zárt, és pályaavató mérkőzésre hívta meg a debrecenieket.Miroslav Beránek együttesében az argentin Lucas Marcolini - aki jobboldali középpályás létére a balszélen kapott helyet - jól játszott, gólja mellett még egy kapufát is lőtt. A végére azonban eléggé elfáradt.Nagy Róbert ötször, Zsolnai és Kiss Zoltán háromszor-háromszor volt eredményes, rajtuk kívül még Dombi jó játékát is ki lehetett emelni. A hazaiaknak még büntetőből sem ment a góllövés.
Felkészülési mérkőzés:
Györgytarló - Debreceni VSC 0-19 (0-8)
Gólszerzők: Nagy R. 5, Zsolnai 3, Kiss Z. 3, Czvitkovics 2, Spitzmüller, Mészáros, Dombi, Szilágyi, Lucas, Gáspár (öngól)
Felkészülési mérkőzés:
Györgytarló - Debreceni VSC 0-19 (0-8)
Gólszerzők: Nagy R. 5, Zsolnai 3, Kiss Z. 3, Czvitkovics 2, Spitzmüller, Mészáros, Dombi, Szilágyi, Lucas, Gáspár (öngól)
Legfrissebb hírek

A norvég szurkolótábor bemutatja: evezőkkel hajtott metró!

Foci vb 2026
18 perce

A portugál Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB I
18 perce

Jérémy Doku apa lett, Új-Zéland ellen térhet vissza a belga csapatba

Foci vb 2026
33 perce

Elkezdődött a második félidő!

Foci vb 2026
46 perce

Messi meglőtte a rekordot jelentő 17. vb-gólját – nézze meg mindet!

Foci vb 2026
56 perce

Ochoa védi a mexikói kaput az utolsó csoportmeccsen

Foci vb 2026
59 perce

Argentína 1–0-ra vezet a félidőben

Foci vb 2026
1 órája

Vezet Argentína, Messi most már egyedüli gólrekorder lett

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik