Női kosár NB I: szigorú biztonsági intézkedések Győrben

MTI MTIMTI MTI
2020.08.18. 12:44
Szigorú biztonsági intézkedéseket vezetett be a járványhelyzet miatt az UNI Győr MÉLY-ÚT női kosárlabdacsapata.

A klub a keddi tájékoztatás szerint megpróbál mindent megtenni a fertőzés megelőzéséért, ezért új szabályokat léptetett életbe, hogy minimalizálja az esetleges megbetegedéseket.

A vezetőség a sportolók és a szakmai stáb tagjai részére megtiltotta a zárt téri kulturális és szórakozási helyszínek látogatását, a külföldre utazást és Győr elhagyását. Utóbbi alól csak külön engedéllyel mentesülhetnek az érintettek.

A klub minden csapatánál kötelező lett edzés előtt a testhőmérséklet mérése, a labdák edzés utáni fertőtlenítése, edzés előtt és után a kézfertőtlenítés, valamint a csapatok buszainak fertőtlenítése utazás előtt.

Külső személyek – azaz rokonok, szurkolók és a sajtó munkatársai – kizárólag szájmaszk viselése mellett tartózkodhatnak a sportolók közelében.

A rendelet kimondja azt is, hogy aki bármilyen klubon kívüli sporteseményen vesz részt, csak két negatív teszttel térhet vissza csapatához, melynek költségeit vállalnia kell.

A női NB I 2020–2021-es idénye a tervek szerint október elején rajtol, a győriek emellett az Európa Kupában is érdekeltek lesznek.

A vezetőség a sportolók és a szakmai stáb tagjai részére megtiltotta a zárt téri kulturális és szórakozási helyszínek látogatását, a külföldre utazást és Győr elhagyását. Utóbbi alól csak külön engedéllyel mentesülhetnek az érintettek.

A klub minden csapatánál kötelező lett edzés előtt a testhőmérséklet mérése, a labdák edzés utáni fertőtlenítése, edzés előtt és után a kézfertőtlenítés, valamint a csapatok buszainak fertőtlenítése utazás előtt.

Külső személyek – azaz rokonok, szurkolók és a sajtó munkatársai – kizárólag szájmaszk viselése mellett tartózkodhatnak a sportolók közelében.

A rendelet kimondja azt is, hogy aki bármilyen klubon kívüli sporteseményen vesz részt, csak két negatív teszttel térhet vissza csapatához, melynek költségeit vállalnia kell.

A női NB I 2020–2021-es idénye a tervek szerint október elején rajtol, a győriek emellett az Európa Kupában is érdekeltek lesznek.

Legfrissebb hírek

Női kosár NB I: nigériai válogatott játékossal erősített a DVTK

Kosárlabda
5 órája

Takács-Kiss Virág: A legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy eljutok idáig

Kosárlabda
2026.06.19. 07:21

A következő szezonban is Djokics Zseljko irányítja a bajnok Pécs női kosárabdacsapatát

Kosárlabda
2026.06.10. 16:31

Női kosárlabda NB I: vérátömlesztés az ezüstérmesnél

Kosárlabda
2026.06.04. 20:32

Női kosárlabda NB I: Laczka Miklós a TFSE új vezetőedzője

Kosárlabda
2026.05.29. 15:34

Tornagyőzelemmel hangolt a vb-re a magyar női 3x3-as kosárválogatott

Kosárlabda
2026.05.26. 12:06

A Debrecen legyőzésével biztossá tette bajnoki címét a Győri Audi ETO!

Kézilabda
2026.05.24. 19:37

Boros Júlia a DVTK kosárlabdacsapatának első új igazolása

Kosárlabda
2026.05.22. 14:33
Ezek is érdekelhetik