Busztragédia: Borkai Zsolt részvétnyilvánítása
Borkai Zsolt, a MOB elnöke, Győr polgármestere Buenos Airesből mély részvétét fejezte ki az Uni Győr női kosárlabdacsapatát, 85-ös főúton ért szombati buszbalesetével kapcsolatban, amelyben Tapodi Péter klubigazgató és Fűzy Ákos vezetőedző életét vesztette, valamint több játékos súlyosan megsérült.
„Őszinte részvétemet fejezem ki Tapodi Péter és Füzy Ákos családjainak, a sérült játékosoknak pedig mielőbbi gyógyulást, felépülést kívánok. Sosem felejtjük el őket, hiszen a győri kosárlabdasport legfényesebb sikereit köszönhetjük tevékenységüknek. Győr nagyon büszke a kosárlabdacsapatára, sok örömteli pillanatot okozott nekünk az egyesület. A győri és a magyar sport számára egyaránt tragédia ez a mai nap, mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy segítsük a játékosokat, a vezetőket, de abban is biztos vagyok, hogy egy ilyen esemény feldolgozása nem megy egyik napról a másikra” – mondta Borkai Zsolt.Borkai Zsolt.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Gyász: elhunyt a világbajnok brazil futballista
Minden más foci
2026.06.12. 08:34

Elhunyt Terjék István válogatott jégkorongozó
Jégkorong
2026.06.11. 07:06
Ezek is érdekelhetik





