Busztragédia: Borkai Zsolt részvétnyilvánítása

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.09.08. 08:25
Borkai Zsolt, a MOB elnöke, Győr polgármestere Buenos Airesből mély részvétét fejezte ki az Uni Győr női kosárlabdacsapatát, 85-ös főúton ért szombati buszbalesetével kapcsolatban, amelyben Tapodi Péter klubigazgató és Fűzy Ákos vezetőedző életét vesztette, valamint több játékos súlyosan megsérült.

„Őszinte részvétemet fejezem ki Tapodi Péter és Füzy Ákos családjainak, a sérült játékosoknak pedig mielőbbi gyógyulást, felépülést kívánok. Sosem felejtjük el őket, hiszen a győri kosárlabdasport legfényesebb sikereit köszönhetjük tevékenységüknek. Győr nagyon büszke a kosárlabdacsapatára, sok örömteli pillanatot okozott nekünk az egyesület. A győri és a magyar sport számára egyaránt tragédia ez a mai nap, mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy segítsük a játékosokat, a vezetőket, de abban is biztos vagyok, hogy egy ilyen esemény feldolgozása nem megy egyik napról a másikra” – mondta Borkai Zsolt.Borkai Zsolt.

Legfrissebb hírek

Édesanyja halála miatt kihagyja a norvégok elleni csoportrangadót Didier Deschamps

Foci vb 2026
16 órája

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
21 órája

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban

Foci vb 2026
23 órája

Gyász: elhunyt az 1958-as osztrák vb-csapat utolsó tagja

Minden más foci
2026.06.21. 13:25

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti

Tenisz
2026.06.19. 20:01

Gyász: 58 évesen elhunyt a francia élvonalbeli csapat edzője

Francia labdarúgás
2026.06.17. 21:18

Gyász: elhunyt a világbajnok brazil futballista

Minden más foci
2026.06.12. 08:34

Elhunyt Terjék István válogatott jégkorongozó

Jégkorong
2026.06.11. 07:06
Ezek is érdekelhetik