H. Á. 2022.06.30 18:47 Frissítve: 2022.07.01 10:25

Videó: ilyet ritkán látni – ledőlt a rajtemelvényről a cseh bringás

Amint arról beszámoltunk, Vas Blanka a 29. idővel zárt a csütörtökön kezdődő női Giro első szakaszán, a Cagliariban rendezett egyéni időfutamon, így pénteken a legjobb 23 év alattinak járó fehér trikóban versenyezhet majd. Közel sem ért el hasonló jó eredményt a cseh Marketa Hájková, aki egy másodperc után konkrétan leesett a dobogóról...

Itt valaki rossz irányba megy...

A verseny kétségtelenül leginkább megmosolyogtató pillanata a cseh Marketa Hájková startja volt, a Bepink cseh kerekese egész egyszerűen lezuhant a rajtemelvényről. Miután arccal előre fogott talajt, felkelt, és visszaült a nyeregbe, majd végül az utolsó, 141. helyen ért célba, közel három perc hátránnyal az elsőtől.

HÁJKOVÁ STARTJA

2022.07.12 14:15:12

Kerékpár MTI/D. S. B.

A norvég Vegard Stake Laengen után az új-zélandi George Bennett is elkapta a fertőzést, hatfősre csökkent az UAE.

2022.07.05 08:42:22

Kerékpár PIETSCH TIBOR, SZABÓ MIKLÓS (FOTÓ)

„Mindig a leggyorsabban akarok felérni a csúcsra, mert így kevesebb ideig érzem a fájdalmat…”

2022.06.29 17:52:45

Kerékpár H. Á.

A francia országúti kerékpáros körverseny menetrendje, programja, a szakaszok útvonala, győztesei.

2022.05.09 19:34:16

Kerékpár ŐRI B. PÉTER

ALAPVONAL. Az eufória, hogy itt lehetek, láthatom élőben a világ legjobb kerékpározóit, mindent felülírt. Mert különben nem nagyon érthető, mi a csuda jó abban, hogy ott állsz a tömegben, bizony lökdösődnöd is kell, néhány másodpercre látod a bringásokat, szinte semmit információd sincs, ez azonban egyáltalán nem érdekel, ott vagy, jó értelemben véve őrjöngsz, tapsolsz, kiabálsz.

2022.05.03 10:58:02

Kerékpár nemzetisport.hu

A Magyar körverseny történetének eddigi legerősebb mezőnye sorakozik rajthoz a május 11-én kezdődő ötnapos viadalon. (x)