Hegyikerékpár: Horvátországból jöttek az újabb magyar ranglista-pontok

2011.06.14. 21:17
Címkék
A magyar hegyikerékpárosok a pünkösdi hétvégén Horvátországban, a C1-es kategóriájú, samobori viadalon álltak rajthoz. Legjobb magyar eredményként Benkó Barbara 5., Juhász Zsolt 6. helyezést ért el. Összesen öt magyar szerzett világranglista-pontot.

Benkó Barbara (Focus MIG Team) ötödik helye 20 pontot, Juhász Zsolt (EuroOne-Cube Pro MTB Team) hatodik helyezése 18 pontot, Dósa Eszter (Vitalitás SE) tizedik helye 10 pontot, Blazsó Márton (Bike Team Szeged) 12. helye 6 pontot, míg Kéri Zsófia (LTV Merida Racing) 13. helyezése 4 pontot jelent.

A viadalon Bogár Gábor (EuroOne-Cube Pro MTB Team) 17., Buruczki Szilárd (Magellan Kőbánya TC) 22., Gulyás Ádám (LTV Merida Racing) 34. lett. Parti András, múltkori betegségéből még nem gyógyult fel teljesen, így nem indult a horvát versenyen.

Legfrissebb hírek

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 perce

A bosnyák szurkolók sem fogták vissza magukat – videó

Foci vb 2026
6 perce

Spanyol bajnok lett Nathan Reuversszel a Valencia kosárlabdacsapata

Kosárlabda
28 perce

Csongvai Áron klubtársa a svédek egyik vb-reménye

Foci vb 2026
30 perce

Két magyar edző emelte csúcsra a legendás Pumast

Foci vb 2026
35 perce

Vinícius a vb-n is CR7 nyomdokaiba lépett

Foci vb 2026
55 perce

Már Argentína a vb legnagyobb esélyese az Opta szerint

Foci vb 2026
1 órája

Sportlövészet: Nyitrai Anna trapban 18., több világcsúcs a junior-vb-n

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik